Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Палац Урбанських

Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі
Оцінки Відгуки 4

Львівська область, Тартаків

50.4653634 | 24.4033261

Цілодобово

Локація на Google

Відгуки 4

Наталя Лисa

13.06.2021
Неочікувано гарне місце. Якщо шукаєте не заїжджене туристами місце, то це те що треба для сімейного туру вихідного дня.
Інформація взята з google.com

Martynovych Svjatoslav

12.06.2021
Надзвичайно красива локація. 110 км від Львова. Потребує негайного відновлення даху. Нажаль, з нашими державницьким підходом до пам'яток архітектури будівля має всі шанси перетворитися у руїни.
Інформація взята з google.com

Богдана Оришко

08.06.2021
Палац Потоцьких у Тартакові . Отримала насолоду від прогулянки цією місциною. Погода була така мінлива, що встигла і змокнути під сильним дощем, і висохнути завдяки сонячним промінчикам. . Будівля палацу, що вціліла донині, збудована у 1896 році на підвалинах оборонного замку Потоцьких XVII століття. Перед мурами є красивий парк, трава викошена, можна під'їхати машиною з боку школи. . Та пограбування під час Другої світової війни й пожежа у 1990-х роках знищили красу палацу. З того часу він у занедбаному стані: дах провалився, замість вікон залишилися лиш рами, а ті частини, що збереглися, зараз перебувають в аварійному стані. . ЛОДА у вересні 2020 року вносили перлину Тартакова до списку (21 позиція) із пропозицією відновлення будівлі, та цього року 128,5 мільйонів гривень виділять для реставрації Підгорецького, Жовківського та Олеського замків на Львівщині в межах програми "Велика реставрація". . Сподіватимуся, що і цей палац дочекається свого відродження, адже він того вартий. Інтер'єр другого поверху в 1938 році можна подивитися на фото. . P. S. Фото без фільтрів. Спонсор красивого світла на першій світлині вечірнє сонце.
Інформація взята з google.com

Орест Николин

17.04.2021
Красива місцина - парк перед палацом, доріжки викладені бруківкою. Поруч школа, футбольне поле. Хоча за "совєтів" знайшлися нікому не потрібні добудови, але так-як площа велика можна оцінити всю красу в минулому. А сам палац...Даху більше ніж в половині площі немає, все зруйновано часом і людьскою недбалістю. Тим-не-менш, навіть у руїні палац справляє естетичне враження. Красиво. Мандрівникам, обов'язково для відвідин.
Інформація взята з google.com

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.