Максимальна глибина, на якій розташовуються експонати - 15 метрів, тому з таким зануренням без проблем впорається новачок, що до цього жодного разу не надягав акваланг.
Екскурсію на дно кар'єра пропонують організації дайверів України в основному з Києва та Житомира і деякі туристичні портали, що спеціалізуються на екстримальних розвагах.
Серед експонатів музею: мотоцикл, машина, кований якір, трансформаторна будка, макети польських підводних мін, гармата, ракета, насосна станція і навіть кілька оригінальних статуй. Всі транспортні засоби ретельно перебрані і очищені від усього непотрібного, так що вони абсолютно безпечні для екології і не шкодять кар'єрним рибкам.
Велика частина матеріалу для музею була подарована різними клубами дайверів. Вхід в музей вільний, його може відвідати кожен охочий.
Вхід до кар'єру нічим не огороджений і потрапити сюди досить просто. Влітку на березі водойми ви гарантовано зустрінете любителів пікніків і відпочиваючих, які приїжджають сюди розслабитися, позасмагати, порибалити. Охочих скупатися небагато, так як вода цілий рік досить прохолодна, але зате чиста і видимість у ній відмінна.
Температура води протягом року тримається в межах 4-6 С°. Видимість під водою варіюється від 2 до 12 м і залежить від пори року. Вважається, що оптимальним часом для відвідування Малинського підводного музею є період з січня по червень, саме тоді вода найчистіша.
Якщо ви ще не бували тут, то це варто виправити - отримані емоції і враження залишаться з вами на довгий час.
Житомирська область, Малин, Житомирська область
50.7576017 | 29.3165983
Wolfe :?
Volodymyr Gorbunov
Влад Коцюк
Василий Бугров
Оксана Синтия