Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Козяча ферма "Шеврет"

У мальовничих селах на околицях Судової Вишні, що на Львівщині, подружжя Віллемів добре знають: «Якщо вам до козячої ферми, то вам туди».
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Козяча ферма "Шеврет"

У мальовничих селах на околицях Судової Вишні, що на Львівщині, подружжя Віллемів добре знають: «Якщо вам до козячої ферми, то вам туди».

Українка Марія та франкофонний бельгієць Бернар Віллем є справжніми українськими фермерами. Одними з небагатьох, хто не представляє прихований капітал. Це подружжя любить тварин і вміє з ними поратись «за останнім словом науки». На відміну від українських тваринників, вони елегантно вбрані. Такі собі європейці у безкраїх українських чорноземах...

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 6

Львівська область, с. Дмитровичі, Мостиський район

49.7647556 | 23.3575857

Пн. -Сб. з 09:00 - 17:00

38 067 673 49 70

Локація на Google

Відгуки 6

julinhunqer

28.09.2023
Неймовірно смачний сир. Привітні господарі провели дуже цікаву екскурсію по фермі. Щиро дякуємо!

Елена Парик

06.03.2021
Дуже гарне місце! Цікава екскурсія, смачний сир та дуже привітні люди! Ми були приємно вражені! Рекомендую.
Інформація взята з google.com

Альона

14.01.2021
Дуже, ну дуже смачні сири. Особливо мені посмакував брюш в золі. Хоча ніколи не любила козиний сир. Рекомендую покуштувати ніколи не забудете цього неповторного смаку. Смачного Вам!!!
Інформація взята з google.com

Юра Кусий

09.01.2021
Завжди здається,що все саме цікаве,гарне і смачне десь там, за кордоном. Але це місце змінить думку багатьох про українські ферми. Чудове місце, привітні всі: власники, персонал, та навіть кози і собаки.)) А про асортимент продукції можна говорити довго, особливо якщо ще свіжі відчуття ейфорії від дегустації. Стільки сирів, що кожен з нас обрав собі до смаку. Дякуємо за позитивні емоції, обов'язково відвідаємо вас ще не раз. І будемо рекомендувати друзям і знайомим.
Інформація взята з google.com

Богдан Солтис

22.11.2020
Враження просто супер. Починається все з екскурсії по території ферми. Тварин можна доторкнутися та фоткатися з ними. Крім кіз є ослики, коні та кури. Ви можете побачити всі приміщення де отримують тварин, вражає чистота та порядок. Немає ніяких неприємних запахів. Ставлення до тварин прекрасне. До відвідувачів ще краще. Закінчується екскурсія дегустацією продукції ферми, яку можна потім купити. Власники чудові люди, щирі та відкриті. Після дегустації поки ми очікували на продукти нам дали можливість покататись досхочу на конях. Це в подарунок, безкоштовно. Що правда кобила була без сідла, і тому треба просто бути обережним. Але якщо ви хоч раз їздили верхи це не проблема. Для дітей там просто рай. На території є також декілька котиків та собаки. Там були маленькі (десь по 10 кілограм) щенята, по моєму словацької вівчарки. Також можна було побачитись. Одним словом рекомендую всім. Окрім того що масса позитивних вражень додаю ще відео. Тільки пам'ятайте що вони працюють з понеділка по суботу, а неділя є вихідним днем, бо ми якось ь це пропустили перший раз. Всім приємних відвідин. А, також раджу попередньо записатись по телефону, бо ми поїхали на ура, і нам просто пощастило що було тільки двоє людей. А після нас вже була більша група, там просто в дегустаційній кімнаті тільки 20 місць. Ще раз всім приємних відвідин.
Інформація взята з google.com

ludmyla Nazarkevych

06.11.2020
Колоритно, чисто, смачно.... Хочеться приїхати ще. Отримали масу задоволення !!!
Інформація взята з google.com

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.