Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Музей лісу

Місце для створення Музею лісу вибране не випадково, адже Костопільський район Рівненської області - це географічний кордон між лісостеповою та поліською зонами краю.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Музей лісу

Місце для створення Музею лісу вибране не випадково, адже Костопільський район Рівненської області - це географічний кордон між лісостеповою та поліською зонами краю.

У приміщенні Музею раніше було лісництво Костопільського лісгоспу. З усіх боків воно оточене лісом, і завдяки цьому відвідувачі можуть відчути його неповторну атмосферу й енергетику.

Експозиція Музею складається з трьох тематичних залів: історичний зал, зал сучасного розвитку лісового господарювання і територія Музею.

Зрештою, завдяки зусиллям лісівників, Музей лісу став справжньою візитівкою Рівненщини. Тут радо чекають на всіх природолюбів.

Схожих закладів, де б в одному місці були зібрані експонати, які представляють історію лісів від найдавніших часів і до тепер, до цього часу в нас ще не було.

У музеї відкриті експозиції, які розповідають про історію розвитку лісу, галузі лісового господарства України і Рівненщини зокрема. Тут також можна познайомитися з відомими науковцями та діячами, які зробили неоціненний вклад у збереження лісу та розвиток лісової галузі. Також побачите колекції флори і фауни Рівненщини, зразки народних промислів пов`язаних з лісом, у планах - відновлення будинку лісника зразка початку XX ст. Територія навколо музею - це своєрідна рекреаційна зона, одне з улюблених місць відпочинку місцевих мешканців, адже тут облаштований дитячий майданчик з гірками для розваг, прокладається екологічна стежка.

Поруч з Музеєм також можна придбати вироби, виготовлені народними умільцями.

Парковий комплекс «Музей лісу» запрошує всіх охочих цікаво і приємно провести час серед природи. Розташований він у зручному місці на автошляху «Рівне-Сарни» у мальовничому куточку величного лісу.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Рівненська область, вул. Дубки 2, Костопіль

50.891972499999994 | 26.4761977

Понеділок-Пятниця: 08.00-17.00, вихідні і святкові 11.00-16.00

(03657) 21340

Сайт

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Природні об'єкти

Базальтові стовпи

Базальтове, Костопільський район

Природні об'єкти

Кінно-спортивний клуб «Патріот»

вул. Колгоспна 24, Козлин, Рівненський район

Природні об'єкти

Березнівський дендрологічний парк

вул. Вячеслава Чорновола, 23, Березне

Природні об'єкти

Агросадиба «Острів Єпіків»

c. Деражне, Костопільський район

Природні об'єкти

Ботанічний заказник «Вишнева гора»

c.Городок, Рівненський район

Природні об'єкти

Деражненський парк

Деражне

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.