Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна — найстаріший степовий резерват світу, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найвідоміших заповідних територій планети, вже відсвяткував своє сторіччя.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна — найстаріший степовий резерват світу, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найвідоміших заповідних територій планети, вже відсвяткував своє сторіччя.

Він розташований у Чаплинському районі Херсонської області та займає площу 33,3 тисячі гектарів, включає заповідний степ (ядро), буферну зону і зону типового землекористування.

Він по праву є старим степовим Біосферним заповідником планети і найкрупнішим серед європейських степових заповідних територій. Біологічна різноманітність степових екосистем налічує більше 500 видів вищих рослин і більше 3000 видів тварин. В Асканії-Новій мешкають в напіввільних умовах зебри і антилопи, бізони та буйволи, олені і дикі коні — всього понад 1000 тварин.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 4

Херсонська область, вул. Паркова 15, смт. Асканія-Нова

46.465843 | 33.981619

Щодня 8.00-17.00

(099) 656 23 44, (066) 328 39 96

Сайт

Локація на Google

Відгуки 4

Anjela

21.04.2023
Були тут років три тому. Місцеві працівники прості і добрі люди. У дендроварку я ще пам‘ятаю назбила насіння невідомого мені дерева, уже маю санджанці не типові для центральної України. Безмежну кількість доглянутих тварин у зоопарку фіксувала моя камера, бо запам‘ятати стільки екземплярів не реально. У зоопарку струмочок, ставочок, величезні дерева- влітку, у спеку ходити тут одне задоволення. Але сьогодні не полишає думка про заповідних-окупація. Страшно уявити що росіяни-терористи зробили з тваринами, після побачених Бучі, Бородянки, враховуючи що вони робили з людьми. Маю віру в Бога і ЗСУ поверфнутися в український звільнений заповідник ще не один раз.

Оксана Бойко

24.08.2021
Була в заповіднику 17 років назад, а зараз з чоловіком привезли дітей. Все гарно, але мої дитячі спогади були яскравішими і через це легке розчарування???? А ще неприємний момент, вихід з зоопарку по відношенню до входу кілометрів 3, напевно... І коли ти з малими дітьми находившись по зоопарку маєш ще стільки пиляти до машини, яку лишив біля входу, то всі враження розвіюються(((( Приємний момент, що я тепер знаю різницю між видами зебр. Тварини доглянуті і всюди чисто
Інформація взята з google.com

Роман Васюта

08.08.2021
В заповіднику проводяться екскурсії по дендропарку та зоопарку. Екскурсія заголом цікава для тих, хто тут вперше. Оскільки були з дитиною і намагались зекономити час, то екскурсії не брали і відвідували лише зоопарк-там дуже сподобалось-є багато птахів(павичі, пелікани, фламінго, гуси, різні види курей, качки, лебеді, лелеки та багато інших), а також тварини(єноти, видри, лами, козли, зебри, яки, буйволи, верблюди, козулі та інші, всіх навіть не згадаю. Між зоопарком та дендропарком є каса та невелика стоянка для авто. Персонал досить ввічливий, доступно пояснює, допомагає зорієнтуватися. Не сподобалося те, що майже не реально потрапити на сафарі-за кілька днів до відвідин падав дощ-на сайті було написано, що погода не дозволяє проводити сафарі. Коли були ми-знову оголошення, що сафарі не проводиться, хоч вже все підсохло і було ще не дуже жарко. Коли був минулого разу кілька років тому, то було спекотно і також не проводили сафарі. Його хоч колись проводять?
Інформація взята з google.com

Andriy Zaliztsi

13.07.2021
1800-ті: заснування і розквіт заповідника 1900-1920-ті: період становлення 1930-ті: занепад 1980-2000-ні: відновлення У 1983 році заповідник «Асканія-Нова» отримала статус «біосферний заповідник» ЮНЕСКО, що дало поштовх поновленню його юридичного статусу. У 1984 році заповідник включено до Міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Після цього, у 1985 році в заповіднику проходили зйомки серії «Остання ділянка незайманої степу» (англ. Last of the Virgin Steppe) для британського документального телевізійного серіалу «Даррелл в Росії», що розповідає про візит в Радянський Союз відомого англійського письменника-натураліста Джеральда Даррелла. 1989 року у складі УНДІТ «Асканія-Нова» було виділено у самостійну держбюджетну установу Біосферний заповідник «Асканія-Нова». У 1995 році було поновлено статус заповідника. З 1990 року посаду директора обіймає еколог та зоолог Гавриленко Віктор Семенович.
Інформація взята з google.com

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.