Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Туризм не на часі? Як відпочити під час війни

29.09.2022
1336

Сьогодні суспільство розділилося на дві частини. Одна половина вважає, що відпочинок, кафе, манікюр - не на часі під час війни. Інша - що життя має продовжуватися, бо неможливо поринути у скорботу до кінця воєнних дій.

Воїни ЗСУ, до речі, погоджуються з тими, хто вважає, що життя продовжується. Тож подорожуйте, відвідуйте розважальні заходи, грайте в казино на гроші за реєстрацію з виводом. Все це - на часі.

Чому туризм все ще актуальний

  1. Нам потрібен відпочинок. Відпочивати треба навіть за нормального навантаження на психіку. Але зараз, коли всі ми знаходимося під величезним тиском - це особливо актуально. Після війни, нам потрібна країна психологічно здорових людей. Психологічних травм буде достатньо і без нашого бажання їх погіршити, залишаючись без відпочинку.
  2. Туризм - це прибуток для малого та середнього бізнесу. Платячи у хостелі, у ресторані, у музеї - ви підтримуєте економіку рідної країни. Саме туристична галузь страждає особливо сильно, адже кожен другий думає, що для нього не час. А це робочі місця та сім’ї, яким потрібні гроші на життя.
  3. Зараз - найкраща пора для єднання. Якщо в Україні є регіон, про який вам відомо меньше всього - поїдьте саме туди. 

Туризм під час війни: поради

Звичайно, з початку війни можливості для туризму всередині України значно скоротилися. Ми не будемо давати очевидних порад. На зразок того, що зараз не варто їхати відпочивати на південь, де ведуться щоденні обстріли. Розглянемо, які поради спростять відпочинок у відносно безпечних регіонах.

  1. Заздалегідь оберіть місце проживання. В деяких західних регіонах до цих пір спостерігається підвищений попит на хостели.
  2. У екскурсійній програмі оминайте стратегічні та інфраструктурні об’єкти. Мало того, що вони можуть бути місцями “прильотів” - скоріше за все, прохід до них закритий через оборонні питання.
  3. Складіть список закладів, які хочете відвідати, заздалегідь. Та перевірте у соцмережах, чи вони працюють. Багато кафе та ресторанів закрилися з початку війни. Тому краще впевнитися, що ви побачите те, що хотіли.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.