Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

ТОП напоїв для чоловічої компанії

26.03.2024
3324

Посиденьки з друзями — важлива частина життя будь-якої людини. У товаристві близьких людей цікаво згадати історії з життя або просто розслабитися, насолоджуючись їжею та улюбленими напоями. Вибираючи міцний алкоголь, важливо орієнтуватися на смаки всіх учасників майбутньої зустрічі. Однак є кілька напоїв, завжди популярних у чоловічих компаніях. Вони стануть безпрограшним варіантом у будь-якій ситуації. 

Міцні напої, популярні серед чоловіків

Чудово поєднується з різними закусками горілка. Вона вважається універсальним спиртним для чоловічої компанії. Коли є бажання отримати справжнє задоволення від преміального алкоголю, можна розглянути й інші, не менш популярні напої. Для групи з 3–4 осіб вдалим рішенням стане ром 1 л або коньяк, джин, віскі в такому ж обсязі. Чудовий варіант — саке. Щоб вибір виявився оптимальним, потрібно ознайомитися з особливостями алкоголю різних видів і замовити найкращий.

Оригінальний джин

Традиційно цей напій з насиченим ялівцевим смаком отримує міцність 37,5%, але можна знайти сорти до 30–35% і навіть 20–25%. Купити джин для посиденьок з друзями можна в маркеті важливих штук, де зібрано великий асортимент алкоголю від різних брендів. Міцний напій приваблює багатогранністю — у кожного виробника він отримує якісь унікальні, абсолютно неповторні нотки.

Темний ром

Такий алкоголь набуває насиченого кольору й аромату завдяки тривалому старінню в процесі виробництва. Пити його потрібно нерозбавленим, доповнюючи легкими закусками. Ідеальним додатком стануть фрукти та ягоди. Це дасть змогу насолодитися всією глибиною смаку колись улюбленого піратами алкоголю.

Шотландський віскі

Оригінальний напій конкурує з іще одним видом віскі — ірландським, що стає чудовим вибором завдяки міцності та легкому присмаку димку, якого він набуває через спалювання торфу під час сушіння солоду. Ірландський за якістю не гірший, але він точно м'якший, тому для чоловічої компанії оптимальний шотландський. Цей алкоголь, споживаний у помірних кількостях, допомагає:

  1. розріджувати кров — знижує ризики утворення тромбів;
  2. збільшувати кількість хорошого холестерину, зменшуючи обсяг поганого;
  3. захищати серцево-судинну систему від атеросклерозу.

 

Вибираючи віскі, можна отримати не тільки задоволення, але й користь.

Ароматний коньяк

Традиційний преміальний напій часто вибирають чоловіки. Він приваблює насиченим і багатогранним смаком, чудово поєднується з елітними сирами, чорним шоколадом, нежирним м'ясом, фруктами. Якщо пити потроху, краще взагалі не закушувати, смакуючи й отримуючи задоволення.

Міцний бренді

Цей напій часто порівнюють із коньяком. Бренді робиться з винограду. Може сильно відрізнятися за смаком та ароматом, залежно від території виробництва. Взагалі бренді — це не конкретний напій, а особлива технологія приготування. Міцний і насичений, він порадує чоловічу компанію.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.