Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Скажіть «так» подорожам Україною: глемпінг у Карпатах і політ над Львовом

13.12.2021
6725

Поки у всьому світі пандемія і обмеження, ми вирішили поїхати у подорож Україною. Вибрали маршрут і лише малу частину чудових локацій нашої країни: Летичів (Хмельницька область) — с. Орявчик (Львівська область) — Львів.

Незабутня ніч у Карпатах

Наша подорож розпочалася в смт Летичів, де є чудовий рибний ринок, на якому кожен може зупинитися і випити горнятко кави або чаю і, звичайно, купити рибку. Ми скупилися і продовжили наш маршрут у Карпати до Львівської області, а саме в с. Орявчик з чудовою погодою і не менш чудовим глепмінгом "Едельвейс", про який ми раніше не знали. Погода зустрічала по-різному: і дощ, і сніг, і сонце, загалом грала фарбами.

Глемпінг (glamping) — це відпочинок в умовах справжньої дикої природи, поєднаний зі звичайними благами цивілізації. Він не передбачає аскетизму. Відпочивальникам доступні затишні ліжка, доступ до Інтернету. Не треба сушити одяг, розводити багаття вологими сірниками, кутатися у спальний мішок і годувати комарів. Потрібно просто насолоджуватися перебуванням у комфорті, спілкуванням з цікавими людьми, чудовою кухнею і відмінно дібраною програмою. При цьому навколо дика природа: шум вітру, шелест листя, запах трав і зоряне небо. Одні плюси туризму.

Ми ж жили в сучасному глемпінгу, що передбачає:

  • віддаленість від цивілізації — зазвичай, це розташування у гарних диких місцях, там, де діяльність людини практично непомітна;
  • звичний комфорт — особистий простір, високоякісне харчування, електрика, гаряча і холодна вода, душ, туалет, доступ до Інтернету;
  • дбайливе ставлення до природи — прагнення охороняти природу навколо максимально незайманою, а в облаштуванні побуту використовувати натуральні матеріали;
  • продумане дозвілля — організатори пропонують цілий набір пригодницьких активностей.

Це — невимовний захват прокидатися і засинати в Карпатах, диво природи, що ніколи не залишить байдужим навіть найдосвідченіших туристів.

Львів не перестає дивувати

Наступного дня, вдосталь насолодившись Карпатами, ми продовжили маршрут на Львів, щоб відвідати Оперний театр, Площу Ринок і Ратушу. Ми обрали найбільш, так би мовити, банальні місця Львова, адже головна родзинка була у нас попереду — політ на повітряній кулі.

Погулявши містом і відвідавши Оперний театр, ми були в захваті. До речі, мало хто знає, але на купюрі в 20 гривень зображено саме його. Вдосталь насолодившись театром, ми продовжили маршрут до Площі Ринок, де вічно кипить життя туриста. Маса кафе, ресторанів, кав'ярні та колосально багато інших закладів. Звичайно, ми також відвідали декілька, щоб влитися в атмосферу міста. Після чого у нас була легендарна Ратуша Львова. Піднімалися ми довго і складно, адже сходинок доволі багато і, можна сказати, кардіо було гідне. Але піднявшись на найголовнішу точку, ми побачили панораму міста, це було того варте. Відчувши весь колорит подорожі у Львові, ми дочекалися запланованого часу і поїхали на локацію, де на нас чекав політ на повітряній кулі.

Це була 4 ранку і з самого рання ми вже були у передчутті польоту. Політ стартував з околиці Львова, кінцевою точкою був Свірзький замок. Політ тривав більше 1 години, але для нас він пройшов наче мить, адже ми намагалися насолодитися кожною секундою.

Емоції були різні, адже не кожен може легко сприймати висоту. Зібравшись силами, ми здійснили політ. Це було фантастично, описати словами неможливо. Краєвиди, панорами і природа балували фарбами. Після польоту нас посвятили у повітроплавці, що дуже забавно. Посвячення було дуже цікавим, під кінець нам дали грамоту і келих шампанського.

Текст і фото: Володимир Новіков

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.