Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Розвиваємо туризм разом: Discover і ДАРТ презентують ТОП-16 маршрутів Україною

20.02.2022
5410

Discover дбайливо піклується про розвиток внутрішнього туризму в Україні. 2020-го року ми підписали меморандум із Державним агентством розвитку туризму. І як один із результатів співпраці, під завісу 2021-го з гордістю представляємо 16 захоплюючих та найкрасивіших маршрутів нашою країною. 

Маршрути від Discover доводять: Україна найвищою мірою унікальна

«З discover.ua будь-який турист може спланувати свою подорож Україною, побудувавши власний маршрут. Ми ж як зразок публікуємо на сайті цікаві продумані маршрути, розроблені експертами туристичної сфери та досвідченими мандрівниками. Найкращі з них створено в рамках співпраці з ДАРТ. Упевнена: ці маршрути стануть чудовою підказкою для новачків, які тільки-но починають вивчати Україну», – коментує Юлія Матяш, засновниця Discover.

Експертка із туризму в Україні; практикиня із формування туристичного продукту, управління репутаційним менеджментом дестинації та цифровізації туризму Олена Чернега створила проєкти маршрутів, ґрунтуючись на принципах логічності, актуальності та мотивації до відвідування.

«Україна унікальна за своїми туристичними ресурсами. Тому мені було важливо сформувати маршрути із максимальним залученням локацій та об'єктів по всій її території. Кожен «гість» нашого проекту, розглядаючи конкретний маршрут – може будь-коли вирушати у подорож. І при цьому бути впевненим у повноті отримання інформації, емоцій, а найголовніше нових відкриттів. Досліджуючи свій дім під час мандрівок, ми стаємо багатшими та відкритішими».

ТОП-16 маршрутів Україною

 1. «Віват, Закарпаття!» відкриє вам винну культуру, термальні джерела, старовинні міста, палаци, закарпатську кухню та автентичні традиції.
 2. «З міста, де все починається, до міста Ідей» покаже родзинки центральної України: дендрологічний парк «Софіївка», Вінницький фонтан, Буцький каньйон та багато іншого.
 3. «По степах Донбасу» переверне у вашій свідомості шаблонне уявлення про східний регіон України: це не лише промисловий край, а й найкрасивіша степова природа та історико-культурні пам'ятки.
 4. «Львів і Луцьк — два міста-красені» розкриє всі секрети двох найбільш значних західноукраїнських міст Львова та Луцька: тут і Тунель Кохання, і Тараканівський форт, і ще безліч визначних пам'яток.
 5. «У Кам'янець-Подільський та Чернівці на вихідні» продемонструє найрізноманітніші локації, які цінні і в естетичному, і в природному плані: Кам'янець-Подільська фортеця, Бакота, Кришталева печера.
 6. «Цікавий схід» познайомить із туристичними магнітами Північного Сходу України від Харкова до Сум: музеями, парками, монастирями та храмами.
 7. «Карпати – зелене серце України» занурить у особливий колорит карпатського краю: Ратуша в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, Манявський скит, водоспад 
 8. «По Дніпру в центр України» розкриє таємниці центральної України, що розташувалася на берегах Дніпра. Це, наприклад, історія козацької слави, Тарасова гора з Музеєм нашого головного письменника у Каневі та навіть буддійський храм у Черкасах.
 9. «Чарівна Чернігівщина» здивує вас важливими історичними об'єктами та стародавніми містами Чернігівської області.
 10. «Залізне серце України» занурює в унікальну красу індустріального, промислового та історичного туризму в Дніпропетровській, Запорізькій та Криворізькій областях.
 11.  «Сонячна Херсонщина» продемонструє регіон тепла та кавунів з Очаківською брамою, Каховською ГЕС, Музеєм Будинку марочних коньяків «Таврія», біосферним заповідником «Асканія-Нова» та багатьом іншим.
 12. «Фортифікації Західної України» знайомить із наймальовничішим каньйоном, найдовшою печерою, безліччю фортець та монастирів.
 13.  «Азовський рай» покаже поєднання козаччини, рекреаційно-оздоровчих ресурсів та пляжно-сонячних куточків.
 14.  «Чудеса Миколаївщини» занурить вас у неймовірні красоти Миколаївської області з гранітно-степовим Побужжям, Актівським каньйоном, астрономічною обсерваторією тощо.
 15. У «Сонцевороті одеського щастя» заворожує все, починаючи Потьомкінськими сходами і закінчуючи легендарним «Привозом».
 16.  «Полтавська галушка» покаже ту Україну, яку велично оспівав на весь світ Гоголь.

У рутині днів ми часто не помічаємо і не цінуємо те, що знаходиться навколо нас і завжди доступне. Не помічаємо красу міста, в якому живемо; вулиць, якими ходимо; і нашої країни; прагнучи побачити далекі цивілізації. А в Україні – ще безліч нерозкритих пам’яток. Тому Discover та ДАРТ продовжують співпрацю, адже наша країна – одна з найкрасивіших, найколоритніших і найсмачніших у Європі. Про це має знати весь світ, а тим більше – кожен українець!

Нагадуємо, що раніше ми розповідали про нашу спільну з Управлінням туризму Київської області мандрівку до Білої Церкви та села Пархомівка.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.