Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Нумерологія у лотереях: як розрахувати виграшні числа

16.03.2024
3291

Всі гравці, заповнюючи лотерейний білет, мають певну прихильність до тих чи інших чисел. Зазвичай вони вважають їх щасливими та такими, що можуть принести удачу і грошову винагороду. А виграш у таких іграх суттєвий: ви, мабуть, знаєте, що найбільші лотереї на УНЛ пропонують джекпот у понад 20 млн грн.

Для заповнення ігрових бланків майже не використовують звичайні рандомні, навпаки — щасливі числа. Це зазвичай дати народження чи інших пам'ятних подій – комбінації, які асоціюються у нас з чимось приємним та щасливим.

Нумерологія – це не звичайна наука про числа та щасливі номери. Це цілий набір формул, які дозволяють підібрати ваше унікальне число, що протягом усього життя буде приносити удачу. Сама наука відома вже понад кілька тисячоліть і займається тим, що вивчає та доводить взаємодію всіх цифр та чисел у всесвіті, їхній вплив на життя людей. Саме тому цей підхід активно застосовується гравцями в лотереї. Адже там число має неабияку роль. І нумерологія дозволяє розрахувати комбінацію, яка буде унікальною для вас, та вібрації якої зможуть збільшити ваші шанси на перемогу у грі.

Основи нумерології

Нумерологія є однією з найдавніших форм метафізичного вивчення та має свої корені в цивілізаціях, таких як єгипетська, вавилонська, а також у вченнях піфагорійців у давній Греції. Піфагор, зокрема, вважав, що числа мають не лише кількісні, але і якісні властивості, та що весь Всесвіт можна зрозуміти через їх вивчення.

Основні принципи нумерології полягають у вірі, що кожне число володіє унікальною вібрацією та енергетикою, яка може впливати на людину та світ навколо неї. Вони вважаються символічними кодами, які можуть розкривати інформацію про індивідуальні характеристики особистості, життєві цикли, долю та навіть потенціал людини.

Нумерологія і лотереї: зв'язок

Саме тому, що основним об'єктом вивчення нумерології є цифри та ваші щасливі числа, все більше гравців у лотереї використовують науку як інструмент, що дозволяє зірвати джекпот. 

Статистика показує, що найчастіше гравці визначають щасливі числа лотереї за датою свого народження. Втім, існують й інші підходи, що сприяють виграшу в лотерею.

Як розрахувати виграшні числа

Давайте детальніше розглянемо, як розрахувати виграшні числа в лотереї та які методології та підходи сьогодні існують для визначення тих номерів, що можуть принести вам джекпот:

  1. Розрахунок номера вашого життєвого шляху. Це основне число, яке супроводжуватиме вас протягом усього життя. І може бути визначальним для вирішення ряду проблем і запитань. Окрім того, що воно є віддзеркаленням вашого характеру (і ви зможете прочитати про власні характеристики, сильні та слабкі сторони), ви зможете також практично використовувати номер життєвого шляху – під  час гри в лотерею. Основою для розрахунку його стає ваша дата народження. Необхідно просумувати усі цифри, аби отримати число, що сприятиме виграшу в лотерею.
  2. Розрахунок числа вашого імені. Нумерологія також пропонує перетворити ваше ім'я на числовий символ. Існують спеціальні таблиці, де за кожною літерою закріплена певна цифра. Склавши до суми всі номери з кожної літери вашого повного імені, ви отримуєте двозначне число. Воно вже є щасливим, однак часто для виграшу в лотерею радять скоротити його до однієї цифри, просумувавши дві частини: десятки та одиниці. Як розраховувати число імені? Пропишіть в рядок цифри від 1 до 9. Під кожною цифрою розташуйте літери в алфавітному порядку. Тобто А матиме число 1, Б – 2, В – 3 тощо.

 

Приклади розрахунку виграшних чисел

Як розрахувати виграшні числа в лотереї? Вся описана вище теорія нічого не означає без практики. Давайте детальніше розглянемо як визначити щасливі числа на реальних прикладах:

  1. Розрахунок числа вашого життєвого шляху. Як розрахувати виграшні числа в лотереї, використовуючи дату вашого народження? Тут усе максимально просто: якщо ви народилися, наприклад 17 серпня 1988 року, то розрахунок буде виглядати так: 1+7+8+1+9+8+8. Тобто в сумі ми отримуємо 42. Можна залишити усе, як є. І зробити 42 числом вашого життєвого шляху. А можна скласти дві складові і отримати 4+2=6.
  2. Формула для обчислення щасливого номера вашого імені. Як розрахувати виграшні числа в лотереї за вашим ім'ям? Ми вище зазначали, що за кожною літерою закріплена окрема цифра. Давайте проведемо розрахунок для імені Вікторія, де В=1, І= 3, К=6, Т=5, О=1, Р=3, І=3, Я=6. Просумуємо цифри: 1+3+6+5+1+3+3+6=28. І тут так само можна залишити вашим щасливим числом 28. А можна скласти 2+8, отримавши 10, де 1+0=1. Обчисленню підлягають лише імена. Прізвища та по батькові не вважаються вашим особистим позначенням, оскільки належать до усього вашого роду.

До речі, існує такий підхід, як лотерейна математика. Він полягає у тому, що закреслювати можна не лише конкретно обчислені вище цифри, але й, наприклад, числа, що у сумі дають ваш щасливий номер імені або життєвого шляху. Тобто, якщо в результаті обчислення номера життєвого шляху ми отримали 6, може бути закреслено: 33 (3+3=6), 42, 24. А також числа, результатом віднімання яких є 6: 82, 71 тощо.

Це ж саме стосується і цифри, яку ви отримували, розраховуючи щасливий номер власного імені.

 

Вплив дати народження на вибір чисел

Наша дата народження – це день, який є визначальним у багатьох сферах нашого життя. У тому числі у притягненні до нас удачі та щасливих моментів. Адже це саме той день, коли ми з'явилися на цей світ. З погляду нумерології дата народження є ключовою та важливою для визначення чисел, які принесуть вам удачу в лотереї.

 

Втім, тут думки експертів можуть розходитись. Деякі стверджують, що дата народження не найкраще рішення для заповнення лотерейного білета. Адже тут існує обмеження. Наприклад, стосовно того, що у місяці всього 30/31 день. А на ігровому полі може бути представлено набір з 50 чисел і більше. У такому разі, заповнюючи білет лише за числом та місяцем вашого народження, ви втрачаєте можливість випробувати інші комбінації та сильно обмежуєте себе.

Саме тому краще не базуватися лише на тому, якою є ваша дата народження, а визначати число, виходячи з формул, що пропонує нумерологія. Так ви отримаєте унікальне число народження, яке може бути будь-яким: від 1 до 9. І надалі визначати також інші числа свого життєвого шляху, створивши індивідуальну унікальну комбінацію.

Поради та рекомендації

Використовуючи усі описані вищі стратегії, ви зможете обрати щасливі числа лотереї, які допоможуть або зірвати джекпот, або отримати меншу, проте все одно велику грошову винагороду. Додатково можна скористатися кількома корисними порадами та стратегіями:

  1. Підбирайте правильний час, перш ніж грати в лотереї. Перед тим як вибрати щасливий лотерейний квиток, поцікавтеся в астрологів та нумерологів щодо того, які дні для вас є найбільш сприятливими. Це буде залежати від вашого знаку зодіаку та поточної фази місяця.
  2. Налаштовуйте своє мислення. Оскільки наука нумерологія працює, зосереджуючись на вібраціях, які усі предмети (у тому числі метафізичні) надсилають у Всесвіт, ваше мислення та хід думок також є важливими. Під час придбання лотерейного білета старайтеся візуалізувати свій виграш. Це допомагає притягувати позитивний результат.
  3. Повторюйте комбінацію в різних іграх. Якщо під час розрахунку ви отримали набір номерів, які можна використовувати, заповнюючи лотерейний білет, не здавайтесь у разі програшу. Можливо, час для гри було розраховано не зовсім точно. У будь-якому разі ваша цифра і всі номери на її основі є щасливими. А отже, існують всі шанси на те, що вони принесуть вам удачу.
  4. Використовуйте історію розіграшів. Не менш важливим є поєднання ваших щасливих чисел і тих номерів, які є щасливими для конкретної лотереї. По кожній грі є окрема статистика, вивчаючи яку, ви зможете побачити, які комбінації принесли гравцям джекпот.

 

Звісно, не варто забувати про те, що виграш в лотереї – це часто питання випадку та удачі. І нумерологія, хоч і може позитивно повпливати на результат, проте не дає 100% гарантій. Це лише одна з можливих стратегій, інтегрувавши яку в життя, ви зможете змінити свій підхід до гри та збільшити шанси на виграш.

І головне – намагайтеся отримувати насолоду не лише від очікування виграшу в лотерею, але й від самого процесу. Оптимістичний настрій – запорука того, що ви будете почувати себе ще більш спокійно та впевнено.

Відгуки 1

iowastatee

05.07.2024
Я місіс Фрейя зі США, штат Теннессі, я дуже вдячна, що ділюся цим чудовим свідченням з усіма вами. Найкраще, що коли-небудь сталося в моєму житті, це те, як я виграла в лотерею. Я жінка, яка вірить, що одного разу виграю в лотерею. Нарешті мої мрії здійснилися, коли я написав доктору Альфреду електронний лист і сказав йому, що мені потрібні номери лотереї. я пройшов довгий шлях, витрачаючи гроші на квиток лише для того, щоб переконатися, що я виграю. Але я ніколи не здогадувався, що виграти було так легко до того дня, коли я мав на увазі онлайн-заклинателя, про якого так багато людей говорило, що він чудово розігрує заклинання в лотерею, тому я вирішив спробувати. Я зв’язався з цією людиною, він зробив заклинання і дав мені виграшні номери лотереї. Але повірте мені, коли розігрувалися, я був серед переможців. я виграв 7 900 000 мільйонів доларів. Доктор Альфред, ви справді найкращі, з цим чоловіком ви можете отримати мільйони грошей через лотерею. Я дуже радий познайомитися з цим чоловіком, я завжди буду вам вдячний. йому за ваші власні виграшні номери в лотерею drbusyspellhome@gmail.com АБО зателефонуйте йому +2347051758952 він хороший і хороший чоловік: дякую вам, докторе Альфред, просто якщо у вас виникнуть проблеми з будь-якою хворобою чи інфекцією, доктор Альфред також може вилікувати його за допомогою трав лікарський засіб {1}ВІЛ/СНІД {2}ДІАБЕТ {3}ЕПІЛЕПСІЯ {4} РАК {5} ВПЛ {6} АСТМА {7} ГЕПАТИТ ПРИКЛИНАННЯ {9} AL

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.