Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

M-audio - міді клавіатури на будь-який смак

19.04.2023
2864

Компанія постачальник топових міді клавіатур M-audio є досвідченим виробником музичного обладнання та контролерів, яка завоювала світовий ринок в основному завдяки своїм зручним універсальним та надійним цифровим клавішам. Вони стали невід'ємною частиною величезної кількості професійних та любительських студій та продакшенів електронної музики, увійшли в інструментарій саунд дизайнерів та виробників аудіо контенту. Високий рівень якості, широкий асортимент моделей, надійність та доступність зробили їх номером один на ринках Європи та Америки. Докладніше про продукцію фірми M-audio у нашому матеріалі огляд фахівців інтернет магазину Музлайн

 

Широке охоплення

Комерційна стратегія компанії M-audio - запропонувати максимум можливостей найширшій категорії користувачів у рамках демократичного прайсу. Звучить як щось неможливе, але за більш ніж 15 років роботи компанії вдалося побудувати успішну систему розробки, випуску та продажу висококласних доступних контролерів, які задовольняють потреби музикантів з будь-яким рівнем підготовки і з будь-яким же рівнем очікування. В основний асортимент входять декілька основних модельних лінійок девайсів: 

  • портативні мобільні міді клавіатури;
  • портативні студійні міді клавіатури;
  • повнорозмірні студійні апарати з динамічною напіввзвішеною клавіатурою.

Основна різниця між моделями цих лінійок полягає в розмірі пристроїв, кількості клавіш та додаткових регуляторів, поколінні міді інтерфейсу, наявності можливостей розширити функціоналу апарату за допомогою додаткових під'єднануваних модулів. І звичайно ж, ці відмінності торкаються ціни - студійні повнорозмірні міді клавіатури зазвичай коштують дорожче, бо використовують більш дорогу систему регуляції клавіатури та мають великий технічний та творчий потенціал, і запас міцності для вирішення складних задач. 

Однак на тлі досконалості студійних моделей, не варто недооцінювати можливості портативних міді клавіатур, бо саме вони є найзатребуванішим товаром компанії M-audio. За умов наявності у спеціаліста певного досвіду та умінь, такі контролери перетворюються на потужні робочі станції для живої та студії роботи, і забезпечують реалізацію ідеї практично будь-якої складності.

 

При цьому вони є легкими, транспортабельними, компактними і мобільними - а ці риси, за словами експертів інтернет-магазину Muzline, набули особливого значення в сучасному світі, і дають можливість музикантам працювати будь-де і будь-коли, в будь-яких умовах, що стало серйозною конкурентною перевагою.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.