Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Крісло для керівника – обираємо супер ергономічну модель

13.04.2023
2352

Директор фірми чи підприємства проводить за своїм робочим столом набагато більше часу ніж лінійний менеджер. Наради можуть тривати годинами, а зустрічі з діловими партнерами затягуватися на тривалий час. При цьому ТОП менеджер постійно має бути сконцентрований і витримувати величезні психологічні та інформаційні навантаження. Не втомитися і не втратити працездатність допомагає правильно облаштований інтер’єр робочого кабінету.

крісло для керівника

Ну одним із основних елементів цього інтер’єру було і є крісло для керівника https://www.mebelok.com/uk-ua/stilci/filter-217-4975/. Саме тому цей модуль представлений у великому асортименті, а при його виготовлені використовуються не тільки дорогі матеріали але і сучасні інноваційні технології і комплектуючі. Бо основне завдання крісла забезпечити максимальний комфорт на протязі дуже тривалого часу. І справитися з цим може тільки високо ергономічна конструкція. Саме на такі версії пропонують звернути увагу спеціалісти МебельОк. Ну а щодо дизайну, то вибір дуже великий і придбати вийде як солідні моделі, так і рішення в більш демократичному виконанні.

Конструкція – акцент на ергономіку

Крісло керівника, як і крісло для лінійного менеджера складається з однакового набору основних елементів:

  • Основа;
  • Опора (на коліщатках або стаціонарних ніжках). Хоча, стаціонарні опори для крісел використовуються коли мова йде про моделі для конференцзалів чи кімнат для релаксу. Тоді як для оснащенні робочих місць обирають моделі на коліщатках;
  • Хрестовина (три чи п’ять променів);
  • Сидіння;
  • Спинка;
  • Підлокітники;
  • Підголівник.

Здавалося б, а чим тоді крісло для керівника відрізняється від модулів для персоналу? Для його виготовлення використовуються більш дорогі матеріали,в результати зовнішній вигляд конструкції вражає солідністю та респектабельністю. Ну а головне, сама конструкція дуже ергономічна, бо використовуються унікальні механізми та комплектуючі, які розширюють функціонал модуля і забезпечують максимальний комфорт людині.

Деякі моделі настільки унікальні, що здатні «підлаштовуватися» під конкретну людину з урахуванням її зросту і ваги. Для того щоб досягти цього ефекту максимальної ергономічності мануфактури використовують механізми обертання, качання, підйому, регулювання кута нахилу спинки. Не рідкість наявність масажерів інтегрованих у систему і спеціальних механізмів трансформації які здатні перетворити крісло на невеличке ліжко на якому можна в лежачому положенні трішечки перепочити після важкої наради або переговорів з партнерами.

крісло для керівника 2

MebelOk пропонує рішення на будь-який смак і бюджет. Хоча саме при придбанні крісла для керівника не варто економити бо від цього залежить і самопочуття Босса і його працездатність.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.