Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Великі Сорочинці

Можна сміливо стверджувати, що це найвідоміше село в Україні. Прославив його не хто інший, як Микола Гоголь, уродженець Великих Сорочинців.

Про місто Великі Сорочинці

Можна сміливо стверджувати, що це найвідоміше село в Україні. Прославив його не хто інший, як Микола Гоголь, уродженець Великих Сорочинців.

Найбурхливішим періодом у житті села є останній тиждень серпня. Саме тоді традиційно проводять Сорочинський ярмарок – подію, яку минулого року відвідали близько 800 000 людей! Ярмарковий рух в Україні має давню історію, яка переривалася в період з 1920-х до 1960-х років через заборони радянського уряду. Сьогодні ж Сорочинський ярмарок має статус національного. Поле, де він проводиться, стилізоване під давнє українське село.

На ярмарку можна не тільки придбати вироби від найкращих майстрів, але й розважити себе традиційними українськими забавками. А ввечері тут відбуваються грандіозні концерти за участю вітчизняних зірок.
Для всіх шанувальників Гоголя цікаво буде відвідати Спасо-Преображенську церкву, де письменник був хрещений. Церква належить до найкращих зразків архітектури українського бароко.

Ще однією важливою пам’яткою Сорочинців є Літературно-меморіальний музей М.В. Гоголя. На час відкриття, у 1929 році, це був єдиний у СРСР музей, присвячений великому містику. Фонди закладу налічують понад 7000 експонатів, в тому числі особисті речі письменника, унікальні фотознімки родини Гоголя та перші видання його творів.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Великі Сорочинці

Юлия Шевченко

Полтава, Харків, Петриківка, Святогiрськ, Опішня, Диканька, Великі Сорочинці, Охтирка
гід
Улюбленим місцем роботи для мене є мій рідний Харків.

Маріанна Кермас

Полтава, Опішня, Диканька, Великі Сорочинці
індивідуальні тури та екскурсії гід гастро-гід екстрім консультант з нерухомості корпоративні заходи особистий водій шопінг-консультант
Організую незвичний етно-гастро-екстрим тур на будь-який бюджет.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.