Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Великі Сорочинці

Можна сміливо стверджувати, що це найвідоміше село в Україні. Прославив його не хто інший, як Микола Гоголь, уродженець Великих Сорочинців.

Туристична карта міста Великі Сорочинці

Про місто Великі Сорочинці

Можна сміливо стверджувати, що це найвідоміше село в Україні. Прославив його не хто інший, як Микола Гоголь, уродженець Великих Сорочинців.

Найбурхливішим періодом у житті села є останній тиждень серпня. Саме тоді традиційно проводять Сорочинський ярмарок – подію, яку минулого року відвідали близько 800 000 людей! Ярмарковий рух в Україні має давню історію, яка переривалася в період з 1920-х до 1960-х років через заборони радянського уряду. Сьогодні ж Сорочинський ярмарок має статус національного. Поле, де він проводиться, стилізоване під давнє українське село.

На ярмарку можна не тільки придбати вироби від найкращих майстрів, але й розважити себе традиційними українськими забавками. А ввечері тут відбуваються грандіозні концерти за участю вітчизняних зірок.
Для всіх шанувальників Гоголя цікаво буде відвідати Спасо-Преображенську церкву, де письменник був хрещений. Церква належить до найкращих зразків архітектури українського бароко.

Ще однією важливою пам’яткою Сорочинців є Літературно-меморіальний музей М.В. Гоголя. На час відкриття, у 1929 році, це був єдиний у СРСР музей, присвячений великому містику. Фонди закладу налічують понад 7000 експонатів, в тому числі особисті речі письменника, унікальні фотознімки родини Гоголя та перші видання його творів.

Детальніше
Сховати

Де зупинитись?

Санаторії

Медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари»

смт. Нові Санжари, пров. Курортний, 44

Гіди у місті Великі Сорочинці

Юлия Шевченко

Полтава, Харків, Петриківка, Святогiрськ, Опішня, Диканька, Великі Сорочинці, Охтирка
гід
Улюбленим місцем роботи для мене є мій рідний Харків.

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.