Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Коломия

Місто Коломия розташоване на річці Прут. Великий центр українського народного мистецтва (різьблення по дереву, художня обробка металу, ткацтво, килимарство, вишивка).

Карта міста Коломия

Про місто Коломия

Місто Коломия розташоване на річці Прут. Великий центр українського народного мистецтва (різьблення по дереву, художня обробка металу, ткацтво, килимарство, вишивка).

Коломия цілком заслужено вважається одним із найколоритніших міст України, де свято зберігають народні традиції, незважаючи на те, що загалом етнічно населення там дуже різноманітне. На це вплинули історичні події, що розвивалися в регіоні, коли місто знаходилося в окупації Австрією, потім Польщею і врешті увійшло в склад УРСР. Одна із найцікавіших подій, яка відбувається в Коломиї – фестиваль писанкарства, на який з’їжджаються етнічні українці з усього світу. Цю подію обов’язково варто відвідати, адже там проводять різноманітні майстер-класи, концерти і регулярно ставлять рекорди – з останнього варто відзначити найбільшу кількість людей, які одночасно виконують гаївки.

Місто славиться своїми історичними пам’ятками, серед яких найдревнішою вважається дерев’яна Благовіщенська церква, яку було зведено в далекому 1587-му році. Ще одним цікавим експонатом архітектурного мистецтва варто назвати міську ратушу, побудовану в 1877-му. Інших цікавих місць в Коломиї дуже багато, особливо якщо зійти з традиційних туристичних маршрутів і вивчати місто самостійно. Саме в такому випадку воно відкриє всю свою красу, приховану від стороннього ока в найпотаємніших закутках.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Коломия

Олександр Хоменко

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Життя — це велика пригода!!! А Івано-Франківськ, Прикарпаття і Карпати беззаперечно заслуговують на те, щоб стати її частинкою!!!

Юлія Корзун

Львів, Кам'янець-Подільський, Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Чернівці, Буковель, Косів, Ужгород, Мукачево, Хуст, Колочава, Трускавець, Жовква, Золочів, Тернопіль, Чортків, Чернівці, Пилипець, Ворохта
гід особистий водій Трансфер Індивідуальні тури Корпоративні заходи екстрім
Весела, активна, ініціативна, шалено люблю мандрувати і пізнавати світ. І в цьому допомагаю іншим - організовую як приватні індивідуальні мандрівки, так і корпоративні.

Любомир Коцюбович

Манява, Коломия, Яремче, Ворохта
індивідуальні тури та екскурсії гід екстрім

Богдан Семків

Івано-Франківськ, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Косів, Ворохта
гід індивідуальні тури та екскурсії
Народився на Бойківщині,за 50 км від Івано-Франківська. Навчався у Львові та Івано-Франківську.Ще в студентські роки багато подорожував по Карпатах.

Катерина Соколова

Івано-Франківськ, Коломия, Яремче, Буковель
гастро-гід індивідуальні тури та екскурсії шопінг-консультант

Андрій Костишин

Івано-Франківськ, Калуш, Манява, Коломия, Яремче, Буковель, Косів, Бучач, Ворохта
індивідуальні тури та екскурсії гід особистий водій перекладач трансфер фахівець з медичного туризму

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.