Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Замок Паланок

Название «Паланок» происходит от слова «паланка», то есть дубовый частокол, служивший элементом системы защиты города.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Замок Паланок

Название «Паланок» происходит от слова «паланка», то есть дубовый частокол, служивший элементом системы защиты города.

На протяжении долгих лет историки так и не смогли определить, кто и когда построил замок Паланок, поэтому нам остается только догадываться о его происхождении.

Замок состоит из трех частей на трех террасах – Верхнего замка XIV-XVI вв., Среднего замка XVII в. и Нижнего замка XVII в. Замковый комплекс окружен каменными стенами и сухим рвом с деревянным мостом через него.

Согласно истории, в течение второй половины II тысячелетия он пережил масштабную осаду, подтвердил статус самой крепкой крепости и был тюрьмой. Находясь в собственности не одного князя и в конце став объектом защиты от нападающих, до наших дней замок Паланок сохранился лишь частично.

Много лет назад каменное родовое гнездо трансильванских князей Ракоци был отреставрирован, а в его стенах создан исторический музей. Огромная площадь музея позволяет разместить множество интересных исторических памятников, а гости, попадающие сюда, получают незабываемые впечатления от увиденного.

Замок расположен на горе вулканического происхождения, имеет высоту около 70 метров. Независимо от времени года и погоды вид со смотровой площадки будет захватывающим и непревзойденным.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Закарпатская область, пер. Куруцев, 5, Мукачево

48.431385 | 22.687510

вт-вс 9.00-18.00, выходной - пн

03131 44053

Сайт

Локация на Google

Отзывы 5

Elena Shulga

22.09.2021
Була тут вперше. Замок знаходиться майже за чертою міста, з центра йти близько 50 хвилин по прямій дорозі. Замок великий стоїть на вершині гори. Паркування зроблено прямо поруч з замком, хоча я за те, щоб паркування було у підніжжя, для запобігання руйнації. Дорослий квіток 100 гривень. Велика територія. Багато було кімнат з єкспозиціями, але зачинених. Що не сподобалось однозначно - туалет. Один на всю територію, ще й з обшарпаними дверима (але може то для антуража). Якщо буде група туристів, то доведеться довго гуляти та чекати черги. За оформленням сподобалась Меморіальна кімната володаря князя Корятовича, мабуть тому, що займався нею консул Литовської республіки. Виглядає сучасно. В інших кімнатах дуже багато текстової інформації, може стати нудно. З оглядових майданчиків відкривається панорама на місто Мукачево. Місце однознано варте уваги як історична пам'ятка.
Информация взята с google.com

Мандрівник

10.09.2021
По замку можна гуляти цілий день! Не пошкодуйте грошей і заплатіть за екскурсію де розкажуть про таємниці та легенди замку. Сам замок ніколи не був захоплений, але його таки валили. Наприклад, Ілона Зріні побудувала 7 веж, і з них вціліли три. Сам замок ділять на три двори - верхній, нижній, середній. У замку є кілька музеїв - Картинна галерея, музей старожитностей, церковний міні-музей, кімната тортур, частини королівських покоїв родини Ракоці. Скоро відкриють на вході (ближче до нього) кімнату про пам'ять бійців АТО. Можна виходити на чудові панорами на площі, де є пам'ятник птаху, Східний бастіон, Королівський бастіон, де є пам'ятний Френцу 2 Ракоці та Ілоні Зріні. Можна заходити в рів і в "Тунель Смерті". Про цей замок можна розказувати цілий день, але я розповів лише 1\6 того, що є у замку. Одним словом, РЕКОМЕНДУЮ УСІМ!
Информация взята с google.com

Петро Гуц

27.08.2021
Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, який поєднує різні стилі. Замок займає площу 14000 кв.метрів на горі вулканічного походження висотою 68 м.Перші згадки про замок з'явились в ХІ ст.У дворі замку находиться колодязь глибиною 85 м, вирубаний у вулканічній породі.Сам замок розміщений на 3-х терасах і переходи з тераси на терасу ніби переносять сучасних мандрівників у глибину віків. Дуже цікаво побродити самому і все роздивитись після змістовної розповіді екскурсовода. Рекомендую. До речі, в підвалі замку туристи можуть скуштувати смачні страви угорської кухні та пригоститись домашньою паленкою, градусів так 50-60° та сухими винами.
Информация взята с google.com

Сніжана Бабич

08.08.2021
Дуже крутий замок: один з набільших і найцікавіших з тих, що ми бачили❤! Має красивий вигляд зовні, є багато залів та місць, куди турист може пройти! РАДЖУ їхати сюди БЕЗ екскурсії а самостійно БО екскурсовод дає 30-40хв на самостійний огляд і повернення до автобусу, а то і менше. Ми не встигли обійти всі зали, подивитись картини і зробити фото скрізь, де хотілось, а мусили поспішати. ТУМУ ЩОБ НАСОЛОДИТИСЬ ДАВНЬОЮ ЕПОХОЮ В ЗАМКУ потрібно їхати своїми силами на цілий день. А ще ????під замковою горою дідок продає смачне вино????????????.
Информация взята с google.com

Леся Артюх

13.05.2021
Замки з їх віковими історіями, то завжди цікаво...Історія цього незвичайна... Легенда розповідає про появу колодязя: коли в ньому виникла потреба, то князь наказав копати криницю. Хоч як довго її рили, все ніяк не могли дістатися до води. Щодня чуючи один і той же вислів: «Пресвітлий княже, води немає». Коріятович усе більше не вірив, що можна буде викопати колодязь. Аж якось одного дня до князя прийшов чорт і запропонував угоду: мішок золота в обмін за заповнення криниці водою. Але виявилося, що грошей у казні немає, тож князь не може заплатити нечистому. Князь пропонував душу, але той відмовився, вимагаючи грошей. Один з вірних лицарів Коріятовича, підслухавши розмову князя з чортом, запропонував йому обдурити того: «Федоре, мішок золота необов'язково має бути великий: маленький — теж мішок». Вкинувши у мішок дві останні золоті монети, його віддали чорту, а той, страшенно обурившись, заявив: «Все одно води не питимете», і з цими словами стрибнув у колодязь. З того часу з глибин колодязя кожного вечора чути, як на дні виє чорт через те, що його обдурили.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Церкви, костелы, монастыри

Собор Успения Пресвятой Богородицы в Мукачево

улица Федорова, 4, Мукачево

Крепости, замки, дворцы

Мукачевская ратуша

улица Духновича, 2, Мукачево

Церкви, костелы, монастыри

Костел Святого Мартина

улица Мира, 2, Мукачево

Природные объекты

Парк Победы в Мукачево

ул. Садовая, Мукачеве

Крепости, замки, дворцы

Чинадеевский замок

ул. Волошина, 53Б, Чинадиево

Крепости, замки, дворцы

Дворец Шенборнов

поселок Чинадиево

Достопримечательности архитектуры

Середнянские винные подвалы

ул. Шевченко, 6, пгт Среднее

Курортные территории

Термальные воды «Косино»

Урочище Косонь 1, Закарпатская обл.

Курортные территории

Оздоровительный комплекс “Жаворонок”

г. Берегово, ул.Шевченко, 112

Курортные территории

Курорт «Воеводино»

с. Турья Пасека, Перечинский р-н

Природные объекты

Воеводино курорт

Курорт «Воеводино», Тур'я Пасіка, Закарпатська область, Україна, 89223

Курортные территории

Гостинично-ресторанный комплекс «Золотая Гора»

Ужгородский р-н, село Барвинок, урочище «Золотая гора»

Где остановиться?

Санатории

Санаторно-курортный комплекс «Термал Стар»

с.Нижнее Солотвино, 226, урочище Дереновка

Санатории

Санаторный комплекс «Деренивская купель»

150-К, Нижнее Солотвино

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.