Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Усадьба Сцибор-Марховского (с.Отроков)

В конце 18 в. польский помещик Игнатий Сцибор-Марховский получил во владение городок Миньковцы с близлежащими селами, среди которых был и Отрок.

Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Усадьба Сцибор-Марховского (с.Отроков)

В конце 18 в. польский помещик Игнатий Сцибор-Марховский получил во владение городок Миньковцы с близлежащими селами, среди которых был и Отрок.

Хозяин объявил эту территорию независимой от России и Польши и построил здесь 4 резиденции на каждый сезон.

Отроковский дворец был возведен на руинах замка, существовавшего на этом месте еще в 12-14 вв.

Новая усадьба над рекой Ушица тоже была возведена в средневековом стиле. Кроме самого дома, в ансамбль входила триумфальная арка при въезде и дендропарк с гротами, скульптурами, колоннами и т.д. Во дворце была роскошная библиотека с ценными коллекциями старопечатных книг, рукописей и документов. Также уникальное нумизматическое собрание польских монет и галерея родовых портретов Стадницких.

В 19 и 20 веках Отроковский дворец претерпел перестройки. При советской власти здесь находились школа и хозяйственные склады. Сейчас усадьба находится в частной собственности. На ее территории открыли гостиницу на несколько номеров меблированных под старину и проводится фестиваль лазерных шоу.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Хмельницкая область, вул. Ивана Франка, 21а, с. Отроков

48.7993025 | 27.1121999

+380 97 531 4412

Локация на Google

Отзывы 5

Lone Rider

11.11.2021
Дуже цікаве та мега атмосферне місце, тут можна ще й не дорого заночувати у атмосфері стародавності, нам дуже сподобалось, величезне дякую господареві, що зберегли це місце в гарному стані!
Информация взята с google.com

Лилия Куценко

05.11.2021
Дуже цікаве і атмосферне місце!!! Привітні і приємні люди. Тут діє гостиниця - за дві кімнати з кухнею 650 грн, а без кухні - 550 грн (не важливо скільки людей там в кімнаті буде). Виглядає усе затишно, чисто і гарно!!!!
Информация взята с google.com

Александра Гурьевская

01.10.2021
Чудове місце, відчуття ніби попадаєш у минуле. Привітний хазяїн зустрів нас біля маєтку, провів цікаву екскурсію та розповів безліч історій. Неймовірні краєвиди та атмосфера. Також там можна зняти номер облаштований старовинними меблями. У кожному номері є ванна кімната. Також є чан, який розтоплять за вашим бажанням і басейн з холодною джерельною водою. Якщо хочете на собі відчути дух минулих століть, то однозначно потрібно відвідати це надзвичайне місце!
Информация взята с google.com

Світлана Іванчук

05.07.2021
Чудова садиба, чудова туристична пам'ятка варта максимальної уваги. Не вистачає інформаційних щитів біля садиби для кращої проінформованості туристів, щодо історії цих країв. Дуже красиві краєвиди, цікавий мур поруч із садибою з баштами. По дорозі до Тріумфальної арки багато закинутих будівель і жодних вказівників, які б вказували шлях до арки. Недалеко від садиби є туалет, що стоїть на вулиці. Дорога до Отрокова терпима, в самому Отрокові грунтова або висипана. Немає вказівників як дістатись від садиби до Ґротів і взагалі чи можливо це зробити від садиби. Місця тут мають колосальний туристичний потенціал. Довкола Отрокова, в Кружківцях, Притулівці, Миньківцях і т.д., безліч історичних і природніх пам'яток. Ці місця потребують якісних туристичних маршрутів. Вцілому села депресивні і схоже занепадають, багато покинутих осель, але в усіх селах, колись Миньковецької держави, проглядаються місцеві особливості, які відрізняють їх від решти населених пунктів України. Самі по собі ці села мають туристичну привабливість, але вкупі із садибою, млинами, гротами, церквами і т.ін., утворюють цілий туристичний комплекс.
Информация взята с google.com

Oleksandr Tokmakov

24.06.2021
Локація з неймовірною історією. Трохи занедбана. Можна жити у номерах. Виглядають номери так собі, але якщо там проходить фестиваль і ви маєте кімнатку то відчуєте себе справжнім графом(вміли ж тоді будувати, не те, що зараз). Є чан у фантастичній локації, але так само занедбаний - за заростями крутий обрив і якби трохи прорідити гілки мав би бути чудовий вид. Біля чану є 'купальня'. Так само - протікає і тому рівень води малий, дно занедбане. Але хто б відмовився у літню спеку у джерельній воді скупатися? Потенціал є, але потрібно кошти. Їхати рекомендую тільки людям, що можуть відчути атмосферу і дух епохи не зважаючи на стан локації.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Достопримечательности архитектуры

Усадьба Хелминских

с. Великий Жванчик

Достопримечательности архитектуры

Усадьба Корф в Рахновке

с. Рахновка

Объекты национально-освободительного движения

Пещеры Кармалюка

с. Малиевцы

Природные объекты

Малиевецкий водопад

Малиевцы

Крепости, замки, дворцы

Дворец Орловских

ул. Мичурина, 1 а, с. Малиевцы

Природные объекты

Национальный природный парк "Подольские Товтры"

площадь Польский рынок, 6, Каменец-Подольский

Церкви, костелы, монастыри

Бакотский скальный монастырь

вблизи с. Гораевка

Природные объекты

Бакота

Днестровское водохранилище

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.