Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Национальный природный парк "Подольские Товтры"

НПП "Подольские Товтры" является природоохранным, рекреационным, культурно-образовательной, научно-исследовательским учреждением общегосударственного значения.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Национальный природный парк "Подольские Товтры"

НПП "Подольские Товтры" является природоохранным, рекреационным, культурно-образовательной, научно-исследовательским учреждением общегосударственного значения.

Товтры — это остатки прибрежных рифов, расположенных параллельно древней береговой линии. Благодаря уникальному микроклимату между каньонами Днестра i его притоков здесь создались особые условия для сохранения редких i реликтовых растений, среди которых большинство лекарственных. На территории НПП обнаружены большие запасы минеральных вод типа "Нафтуся", "Миргородская", "Минская".

В пределах парка растет почти 1700 видов растений, из которых около 300 — эндемические и субэндемические подольские виды, а также реликтовые и редкие растения.

Фауна насчитывает 55 видов млекопитающих, 214 видов птиц, 10 — пресмыкающихся, 11 — земноводных и ряд видов беспозвоночных животных.

Подольские Товтры сегодня не имеют аналогов в континентальной Европе и являются уникальными по своей природе.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 4

Хмельницкая область, площадь Польский рынок, 6, Каменец-Подольский

48.592413921271195 | 27.004927123447253

(03849) 51270

Сайт

Локация на Google

Отзывы 4

Александр Тютюник

21.06.2018
Бакота. Заїзд через с.Каштанівка. З плюсів: афігенна природа, ловиться гарна риба, свіже повітря з запахом хвої, є хороший берег для купання. Мінуси: дорога туди просто жах, коли поїдете звідти дуже залежить від природи, якщо пішов дощ то виїхати важко, сміття не прибирають, розвалені столики і лавки на місцях відпочинку, при цьому якісь "нерусскі" хлопці ходять і збирають гроші. Ми сварилися і не платили! І ви не платіть) сервісу немає, гроші йдуть хто зна куди по кишенях!!!!!! Висока оцінка за чудові краєвиди!!!
Информация взята с google.com

Юра Мельник

25.05.2018
Подільські Товтри – це колишній бар’єрний риф, який утворився колоніальними організмами, що жили в морях тортонської і сарматської епох. Простягається він по східній околиці Подільської височини на 200 км у вигляді яскраво вираженого валу з множиною бокових відгалужень. Починається він у Львівській області і простежується в напрямку Скалата, Кам’янця-Подільського і далі аж за Дністер, у Молдову. Товтри – це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої у межах національного природного парку сягає в середньому 400 метрів над рівнем моря. Над оточуючою рівниною ця гряда піднімається на 60-65 м. Подільська частина Товтр більшою частиною хвиляста, схили опуклі. Окремі форми Подільських Товтр піднімаються у вигляді витягнутого валу або конусоподібних горбів. Придністровська ж частина сильно i густо розчленована глибокими каньйоноподібними долинами лівих притоків Дністра. Вивітрені та розмиті вапняки, які відслонюються на схилах долин, утворюють екзотичні скелі різної форми – колони, стовпи, гігантські гриби або хаотичні нагромадження брил та валунів. Мікроклімат Кам’янецького Придністров’я формується Товтровим кряжем та каньйонами Дністра з притоками. Тому тут створилися особливі умови для збереження рідкісних i реліктових рослин, серед яких – більшість лікарських. У межах парку росте майже 1700 видів рослин. Наявність на території парку старих лісових масивів, відкритих крутосхилів та карстових печер сприяє поширенню тут хижих птахів та кажанів. До Червоної книги України занесено 60 видів рослин та 85 тварин. Наявні природно-кліматичні умови, різноманітність ландшафтних територій, цінні джерела мінеральних вод, багаточисельні пам’ятки природи, історії, культури відносять територію Національного природного парку «Подільські Товтри» поряд з Кримом, Карпатами і Закарпаттям до числа найбільш перспективних рекреаційних зон України. Значну туристично-рекреаційну цінність Подільських Товтр складають лісові масиви. Поряд з річками та іншими водними акваторіями їм відводиться основна роль в організації короткочасного відпочинку місцевого населення та туристів. Територію парку можна використовувати з туристично-рекреаційною метою протягом усього року.
Информация взята с google.com

Денис Гриб

06.05.2018
Чудове місце де можна провести вікенд з друзями, близькими. В місті є чудові історичні пам'ятки архітектури та мистецтва. З травня розпочинається туристичний сезон. В місті розпочинаються різні фестивалі та концерти. Особливої уваги заслуговує канйон, який оточує старе місто Кам'янця. Недалеко від міста розташований чудовий курорт Бакота. Там можна відпочити на природі, покататися на водних скутерах, катері. Також це прекрасне місце для святкування весілля, дня народження. Хто побуває тут гарантовано море емоцій!!!
Информация взята с google.com

Julia Matjash

26.04.2018

Что посмотреть

Церкви, костелы, монастыри

Бакотский скальный монастырь

вблизи с. Гораевка

Природные объекты

Бакота

Днестровское водохранилище

Церкви, костелы, монастыри

Субичский скальный монастырь

с. Субич

Достопримечательности архитектуры

Усадьба Хелминских

с. Великий Жванчик

Достопримечательности архитектуры

Усадьба Сцибор-Марховского (с.Отроков)

вул. Ивана Франка, 21а, с. Отроков

Достопримечательности архитектуры

Усадьба Корф в Рахновке

с. Рахновка

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.