Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Дворцово-парковый комплекс графа Бадени

В 1893 году краковский граф Бадени выкупил земли поселка Коропец в Тернопольской области и начал строить здесь дворец прямо возле старого дворца. Строительство особняка в стиле «Венского Ренессанса» продолжалось 13 лет.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Дворцово-парковый комплекс графа Бадени

В 1893 году краковский граф Бадени выкупил земли поселка Коропец в Тернопольской области и начал строить здесь дворец прямо возле старого дворца. Строительство особняка в стиле «Венского Ренессанса» продолжалось 13 лет.

Дворец имеет 2 этажа, фронтоны украшены декоративным рельефом, парадный фасад – портиками с колоннами, а сбоку в декоре здания использованы мозаики с растительным орнаментом и маски львов.

Кроме жилых комнат, во дворце был большой зал для балов и банкетов, столовая, библиотека, салон и часовня.

Вокруг дворца на месте старого парка по проекту галицкого садовника Арнольда Реринга создали новый с реками, прудом, оранжереей и теплицами.

Во время Первой Мировой войны дворец Бадени подвергся значительным разрушениям. Сын графа Стефан, который в то время был обладателем поместья, восстановил его, но с наступлением Второй Мировой войны вынужден был покинуть дом и мигрировать, а дворец впоследствии перешел в руки советской власти. В послевоенное время здесь находились органы управления, а в 1959 году открыли школу-интернат, которая постоянно расширялась за счет пристроек на территории парка. К сожалению, сейчас здание дворца не используется и находится в аварийном состоянии.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 4

Тернопольская область, Коропец

48.930559996569535 | 25.18047630555427

Сайт

Локация на Google

Отзывы 4

Анна Гукова

23.08.2021
Палац у Коропці збудований на початку 19ст родиною Мисловських Переходив у власність від Потоцьких до Бадені Був зруйнований пограбований Між війнами в 1906 відбудований у стилі віденського ренесансу Зараз в середину не пускають Ззовні палац виглядає велично Варто подивитись
Информация взята с google.com

Liliia Chigur

22.08.2021
Красива архітектурна споруда. Вхід у середину споруди зачинений через аварійний стан. Гарний парк довкола із столітніми деревами. Туристів немає. Поруч є магазини, кафетерії, гарна церква. Дорога до палацу ідеальна. Місцеві мешканці дуже приватні. Рекомендую.
Информация взята с google.com

Евгения Василишина

16.08.2021
До 1615 року містечко Коропець належало польській короні. в 1615 році перейшло у власність брацлавського воєводи Стефана Потоцького. В середині 18ст власність на довколишні землі переходить до родини Мисловських,яка на поч.19ст спорудила палац. В 1893 році Коропець переходить у власність графа Станіслава Марціна Бадені,який одразу почав перебудову замку у родинну резиденцію. Новий палац звели у стилі віденського ренесансу. До нашого часу збереглася овальна бальна зала на першому поверсі палацу прикрашена панелями з дуба. На стінах зали знаходилися портрети польських королів. Першу світову війну в 1914-1920 роках палац було сильно пошкоджено та пограбовано. Саме тоді з усіх стін було знято портрети, вирвані вікна та двері. В міжвоєнний період родина Бадені відновила палац майже у його первісному стані. Тільки портрети було не знайти. За Станіслава Бадені був парк ,який було розширено до 200 гектарів. Автором паркової реконструкції був інспектор міських парків, творець Стрийського парку у Львові Арнольд Рьорінг. Через парк протікали дві річки, Коропчик і Млинівка. Їхні береги сполучали красиві містки. В парку був став на березі якого знаходилась оранжерея та теплиці. До приходу комуністів в 1939 році за парком доглядало 30 садівників. Останнім власником Коропця був наймолодший син Станіслава Бадені - Стафан Бадені.Після захоплення Коропця комуністами в 1939 році, був змушений мігрувати з родиною в Будапешт. В подальшому був ув’язнений нацистами у концтабір в Маутхаузені, де вижив. Останні роки доживав в Дубліні. Перша писемна згадка про Коропець відноситься до 1421 року, коли польський король В.Ягеллончик заклав у ньому парафіяльний костел. В 1672 році містечко спалили турецько-татарські орди. Під час відвідування всередину не вдалося попасти, так як велися ремонтні роботи. Також відбувається реставрація ззовні
Информация взята с google.com

MasteRES

30.04.2021
Цікаве місце, гарна пам'ятка архітектури. Шкода що в середину не пускають, другий поверх обвалився, ніхто не реставрує, не підтримує. А це могло б бути чудовою туристичною зоною. На території є озеро викладене каменями, нажаль тепер без води :( . Також є парк, який потребує догляду. Також є підземелля, потрапити до них частково можна з північно-західної частини парку. Дуже шкода що парк, та прилеглу територію палацу, псує військове училище. Очевидно палац у їхньому відомстві. Могли б і доглядати за палацом та парком з озером. Доречі від Ніжніва з моста, майже до самого Коропця ( десь 3 км не доробили) , зробили нову дорогу! Тому поїздка приносить величезне задоволення!
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Крепости, замки, дворцы

Золото-Потокский замок

Золотой Поток

Церкви, костелы, монастыри

Язловецкий дворец

с. Язловец

Достопримечательности архитектуры

Завод Galicia Distillery

ул. Барысская, 8, Бучач

Крепости, замки, дворцы

Бучачский замок

улица Просвещения, Бучач

Церкви, костелы, монастыри

Костёл успения Богородицы

ул. Агнона, Бучач

Крепости, замки, дворцы

Бучацкая ратуша

ул. Галицкая, Бучач

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.