Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Prynada Ukrainian Café

Prynada Ukrainian Café – стильний та вишуканий ресторан української актуальної кухні.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Prynada Ukrainian Café

Prynada Ukrainian Café – стильний та вишуканий ресторан української актуальної кухні.

Тут вдало поєднані затишна атмосфера українських традицій гостинності з відчуттям сучасності та ритму великого міста. Prynada – це український ресторан для сучасних українців.

Кожна деталь тут слугує для комфорту відвідувачів, починаючи з назви – адже слово «принада» неможливо однозначно перекласти на жодну зі світових мов, у нього немає аналогів. Виникають тільки солодкі асоціації з чимось спокусливим, таким, що вабить та приворожує…

Елегантний інтер’єр розроблявся в концепції city folk – поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль. Центральним елементом тут є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів. Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Атмосфера Prynada Ukrainian Cafe відтворює нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу. Тут Ви можете насолодитись сучасною українською музикою, якісною та молодіжною (Онука, Дорн, Джамала, Піанобой або навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці).

Ключова фраза для характеристики страв, що пропонує ресторан —актуальна українська кухня. Тут Ви зможете насолоджуватися не тільки традиційною українською кухнею, а також улюбленими стравами, що стали так популярні в Україні, але не вважаються українськими (наприклад, японські суші або італійські пасти) – адже Prynada Ukrainian Café враховує сучасні смаки та ритм життя своїх гостей. Але і українські страви ресторану мають унікальні родзинки, що примушують поціновувачів дивитися на традиційну кухню України по-новому.

У Prynada Ukrainian Café можна насолодитися кальяном, співати у караоке та замовляти банкети. Для маленьких гостей тут влаштовують щотижневі майстер-класи різних напрямків.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0
Середній чек: 300 грн.

, просп. Героїв Сталінграду 24, Київ

50.511955 | 30.507394

по буднях: з 12:00 до 22:00 по вихідних: з 13:00 до 22:00

(067) 010 86 88

Сайт

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.