You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Zbarazh Castle

Like
Google Maps
Add to trip

Review 5

Наталія Терещенко

17.08.2018
Супер фортеця! Цікава і ззовні, цікава і експозиціями в середені! Обов'язково підіть в підземелля-моторошно,коли розумієш,що дісно так катували людей...підніміться на стіну фортеці, вхід зліва, як одразу зайшли в центральний вхід. Навколо замку є доглянутий парк. Можна купити морозива і прогулятися! Дуже сподобалося, всім раджу
Information taken from google.com

Михайло Личак

09.08.2018
Дуже вражаючий замок, екскурсії проводять спеціалісти, підземелля вражаюче, каплиця яка розташована на другому поверсі вражає, тут є речі-реліквії церковних традицій! Монстранції, облеченяя єпископа, чаша стародавні церковні книги, одним словом сюди варто приїхати знову! До нових зустрічей, Збараж!!!
Information taken from google.com

art-record

08.08.2018
Замок в дуже гарному стані, відреставровано все, багато відкривають експозиціїйних залів, розділених по типам мистецтва : картини, різьба по дереву, античні засоби меліорації, зброя, посуд, засоби катування, одяг, меблі, церковна атрибутика, скульптури. Вхід 40 грн (2018 рік) для дорослих. Що вразило, це те шо в кожній кімнаті ширококутна камера спостереження, з монітором у касі... що дозволило зекономити в подальшому на працівниках... мене вразили скульптури з дерева вирізьблені Володимиром Лупійчуком.
Information taken from google.com

Jeck Mer

02.07.2018
Ай, молодець Файний палас з файними стінами і підлогою. Ходив було ними і мені сподобалось, ноги не підкошувались. Там ще вода є файна з колодязем, хто хоче пити чи 100$ на щастя кинути, то там це вітається. Ще видів як людей колись катували, то всьо круто, потім в себе з москалями таке буду робити. Чув, що то всьо файно є, а файно то є добре. Там ще лицарські обладунки можна увидіти, зброя не така і стара там, свиней дома і то старішою і тупішою чищу
Information taken from google.com

Vasyl

23.05.2018
Фортифікаційна оборонна споруда у мальовничому містечку Збараж належить до шедеврів замкового мистецтва Тернопільщини. Це одночасно і палац і фортеця. Красивий і міцний він пережив не одну облогу та дійшов до наших днів неоціненною пам’яткою архітектури краю XVII століття.Будівництво замку у Збаражі було справою двох братів – Юрія та Христофора. Цей князівський рід можна назвати українсько-литовсько-польським. Різні його представники були управителями, королівськими писарями та дворянами, старостами. Прізвище Збаразькі пішло від назви відомого міста Збаража. Князі Криштоф і Юрій були дуже багатими. Вони навчались в Італії, слухали лекції Галілео Галілея. У зрілому віці обоє прийняли католицизм. Та ні один не був одруженим і не залишив нащадків. Тож після смерті братів збудований у Збаражі замок перейшов до найближчих родичів засновників. Замок будували лише 5 років (з 1626 по 1631 рік). У свої перші дні він виглядав дещо не так, як зараз. Це бувла будівля типу “palazzo in fortezza” (палац у фортеці). Укріплення його відображали найновіші досягнення європейського фортифікаційного мистецтва. Двоповерхова в’їзна брама була одноповерховою, бастіони були вищими. А під землею довгі ходи вели від палацу до криниці, а далі – у місто. Родина Вишневецьких успадкувала маєток у 1636 році. Але це не врятувало замок від руйнувань під час Визвольної війни та через три десятиліття від турецької навали. Пізніше турки нищили замок вогнем, а що не згоріло – руйнували самостійно. Після такого збаразькі укріплення взявся відновлювати сам Байда Вишневецький. Дмитро отримав розкішний і могутній замок у спадок. А згодом зробив його своєю особистою резиденцією. після Вишневецький замок перейшов у власність Потоцьких і був резиденцією цього роду аж до середини ХІХ століття. За цей час московські війська двічі руйнували архітектурну пам’ятку. У рамках першого їхнього завойовницького «візиту» побував у Збаражі і цар Петро І. Останнім власником Збаразького замку був Тадеуш Нементовський. Він дбав про історичну будівлю, частково реставрував її за свій кошт. Та, на жаль незадовго сюди знову навідались московіти. І знову поруйнували замок: висадили в повітря каземати, понівечили замок, розібравши дах і стелю просто на дрова. Після Другої світової війни від фортеці залишилися хіба каркас і деякі фрагменти оборонних мурів, каміння з яких потім розібрали на будівництво радянських ферм. У перші роки незалежності замковий комплекс у Збаражі було оголошено історико-архітектурним заповідником.
Information taken from google.com

Attractions

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Church of St. Anthony and the Bernardine monastery in Zbarazh

Zbarazh

Museums

1 Copernica Street, Ternopil

Other architectural attractions

T. Shevchenko's Drama Theatre

Shevchenko Boulevard, 22, Ternopil

Natural objects and reserves

Park named after Taras Shevchenko in Ternopil

Ternopil

Natural objects and reserves

Islet "The Gull"

Т. Shevchenko's Park, Ternopil

Natural objects and reserves

Islet of love

Ternopil

Natural objects and reserves

Ternopil Quay

Near Shevchenko's Park, Ternopil

Natural objects and reserves

Ternopil Pond

Castle Street, Ternopil

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Cathedral of the Nativity of Christ

Forts, castles, palaces

Ternopil castle

12 Zamkova street, Ternopil

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Church of the Holy Cross

Natural objects and reserves

Hydropark "Topilce"

Forts, castles, palaces

Skalat Castle

Ternopilska Street, 3, Skalat

Where to eat?

Brasserie

Opillya Brewery

street Biletska, 33 Ternopil

Where to stay?

Children's camps

Space

Stupky village, Ternopil district

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.