You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Антон Мухін

Антон Мухін

Review 15

Natali Novik

26.04.2018
Відвідала близько 10 екскурсій з паном Антоном. Завжди багато цікавої інформації. Всі маршрути добре сплановані. Після екскурсій багато вражень.

Вадим Медяник

26.04.2018
Я як історик і кандидат історичних наук високо оцінюю рівень екскурсій,ерудованість і обізнаність пана Антона. Він-справжній знавець історії міста Катеринослава-Дніпра, що розробив досить цікаві за своїм різноманіттям екскурсійні маршрути, пов'язані з архітектурним "обличчям" міста та повсякденним життям його мешканців. Раджу всім відвідати захоплюючі екскурсії справжнього знавця міста-на-Дніпрі Антона Мухіна!

Mikhail Frantskevich

26.04.2018
75 лет живу в городе, но по настоящему узнавать его стал благодаря экскурсиям с Антоном. Очень всем рекомендую.

26.04.2018
Дуже приємно,що в Дніпрі з'явилося так багато поціновувачів власної історії і культури. А Антону велика дяка за розмаїття тем і уміння зацікавити людей різних поколінь!

Wolcha

26.04.2018
Несомненное один из лучших гидов Днепра! Разнообразие тематических экскурсий поражает. Что не мало важно - не занудный. Очень советую.

Єгор Гуськов

26.04.2018
Антон влаштовую чи не найкращі історичні подорожі містом. Антон завжди спілкується українською і це дуже приємно.

Kateryna Alexeenko

26.04.2018
Відвідуємо з чоловіком екскурсії Антона з 2012 го року, завжди цікаво і різноманітно. Антон дуже приємний і привітний. Дуже дякуємо.

Nina Berkut

26.04.2018
Человек живет этим - историей нашего города (и не только), поэтому необычайно интересно проводит экскурсии. Очень жалею, что не познакомилась с Антоном раньше, к нам приезжали родственники, которых надо было развлекать как-то. Теперь знаю, как))) Мне и самой было как-то неловко, что прохожу мимо каких-то старых красивых зданий и мало что о них знаю. Теперь жизнь налаживается...

Irine West

26.04.2018
Улюблений екскурсовод. Нехай мене придушать всі гіди, чиї екскурсії я колись відвідувала, але скажу. Пан Антон має хист, вірте мені. Жи би три години слухати людину,і то не набридло ні на мить..то є талант і розум знайти і тримати в голові стільки інфи і вміти її цікаво подати, з увагою до дрібниць, таких, як наприклад, квитки, спеціально надруковані. Поважаю людей, котрі люблять свою справу і якісно її виконують.

Nadiia Komarova

26.04.2018
Не думала, що зможу зовсім по-іншому дивитися на такі ніби знайомі місця, на будинки та вулиці, які бачила так часто, на саме місто, де жила багато років. Але після екскурсій Антона це сталося, і діалог із містом розпочався. Дуже вдячна і всім раджу!

Наталья Бондаренко

26.04.2018
Коли є можливість, із задоволенням відвідую екскурсії, які проводить Антон. Цікаві факти і подача матаріалу, історична тематика залишає бажання знову і знову звернутися до Антона, як профі своєї справи. Рекомендую!

Yana Prozorova

26.04.2018
Очень рекомендую посещать экскурсии, которые проводит Антон! Была на экскурсиях даже с детьми, даже с коляской. Такая себе прогулка по городу с одновременным получением полезной и интересной информации. Некоторые живут в городе всю жизнь, а узнают его благодаря Антону. Пользуясь случаем, говорю огромное спасибо за подчерпнутые знания о городе и передачу их нам.

Маргарита Корж

26.04.2018
Я знайома з Антоном лише з весни 2017 року і вже відвідала 14 його ескурсій. Мені імпонує підхід до матеріалу, з яким він працює, громадянська позиція, яку відчуваєшь, коли слухаєшь його розповіді про історію Катеринослава і людей, які працею, знаннями, пристрастю і грошима зводили наше місто. Іноді ми ходили майже одними і тими ж вулицями, а здавалось, що кожного разу це інше місто. Антон вміє звернути увагу на невідомі перлини і приховані діаманти. Зараз зима, є змога поіздити автобусом, але я сумую за літніми пішохідними екскурсіями. Прийде весна і ми знові будемо блукати вулицями і дивитись на будинки, особливо вражають і надихають мене нічні мандри. Сподіваюсь, що буде продовжено і проект екскурсій навколо островів Дніпра. Дякую за знання і враження.

Віктор Єкшов

26.04.2018
Пан Антон - це той ентузіаст у Дніпрі, який створив світ екскурсій в цьому місті, поки інші фахівці чухали потилиці й не розуміли, чи потрібно це саме тут. Він був першим з екскурсоводів, хто запровадив українську під час заходів як норму для багатонаціонального й переважно російськомовного міста, перший, хто розробив українську тематику в Дніпрі, перший, хто доступно популяризував і продовжує популяризувати складні події української національної революції на Січеславщині... Одне це заслуговує на глибоку пошану до цієї людини, яка через просвітницьку діяльність формує образ Дніпра як українського міста.

Александр Прибыток

26.04.2018
Посетили с женой большое количество экскурсий проведенных Антоном - все живо, интересно, на одном дыхании!
Rates Reviews 15

200

uah/hour

Dnipro
Ukrainian

Specialization

Experience starts from

2011 year

Contacts

ant1099@i.ua
Follow

Followers 0

Follows 0

Guides

Ганна Терянік

Dnipro
guide private driver

Сергей Шишацкий

Dnipro, Kryvyi Rih, Kamianske, Nikopol, Petrykivka, Novomoskovsk
guide photographer Transfer Individual Tours Corporate Meetings Extreme

Veronica Avdeyeva

Dnipro, Kharkiv, Zaporizhzhia, Vasilivka
guide individual tours
Feel the bit of our city

Daria Chermenskaya

Dnipro
individual tours interpreter

Світлана Тараненко

Dnipro, Zaporizhzhia
guide

Lubov Alekseevskaya

Dnipro, Petrykivka, Novomoskovsk
guide

Iryna Ostapchuk

Dnipro, Zaporizhzhia, Kryvyi Rih, Olexandria
guide individual tours corporate events

Юра Фанигін

Dnipro, Kamianske, Petrykivka
guide personal shopper food guide

Victor Yekshov

Dnipro
guide

Тетяна Бойко

Dnipro
guide corporate events

Надія Акімова

Dnipro, Poltava, Kharkiv, Zaporizhzhia, Sumy
guide

Лариса Зубрич

Dnipro, Poltava, Kharkiv, Sumy, Petrykivka, Svyatogorsk
guide

Ксения Острогляд

Dnipro
guide individual tours corporate events private driver transfer
Hello, dear guests! Welcome to the city of Dnipro! My name is Kseniia. I am a guide in this wonderful city. And I’d like to invite you to an individual sightseeing tour by car.

Леся Логашова

Dnipro
guide individual tours

Eugene Ivanov

Dnipro, Kryvyi Rih, Kamianske, Nikopol, Petrykivka, Novomoskovsk
individual tours guide corporate events private driver transfer

Елена Дудченко

Dnipro, Kharkiv, Zaporizhzhia, Petrykivka
food guide guide individual tours