Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Замок Терещенков

Замок в Денишах стоит в живописном месте на берегу реки Тетерев. Замок был построен по замыслу архитектора голландского в конце 19 века.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Замок Терещенков

Замок в Денишах стоит в живописном месте на берегу реки Тетерев. Замок был построен по замыслу архитектора голландского в конце 19 века.

А замок наполовину разрушен, внутри ничего не осталось, кроме бетонных перекрытий на полу. Под замком есть подземные ходы, куда можно попасть через дыру в башне.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 5

Житомирская область, с. Дениши

50.205481 | 28.412395

Локация на Google

Отзывы 5

Viktoria V

25.08.2021
Чудовий вид з тераси з колись розкішного маєтку (на більш ніж 40 кімнат) Дуже шкода втрачати такі архітектурні пам'ятки. Є ще 3 маєтки Терещенків у Житомирській області: у Червоному тепер жіночий монастир (рекомендую екскурсію у Тараса, просто знайдіть позначку на мапі, є вся інфо); у Андрушівці(нині навчальний заклад і симпатичним ставком і парком); у Турчинівці.
Информация взята с google.com

Евгения Василишина

06.08.2021
У 1903 році Терещенко купив близько 3000 дес. землі в Денишах. Палац, побудований в 1910-1911 рокахналежав дружині Федора Терещенко - Надії Володимирівні.Для неї у збудованих поруч теплицях вирощували екзотичні фрукти. У зв'язку з відміною кріпосного права, багато дворян розорилися. І Терешенки за безцінь викуповував їхні цукрові заводи. Навіть не палаци. Палаци йшли просто як додаток. Терещенко мав кілька садиб. Але лише одну з них, ту що в Денишах, називали не інакше, як "Замок Терещенко". Незважаючи на те, що садиба давно зруйнована, її стіни до сих пір зберігають сліди багатих ліпних прикрас і розкоші. Вперше палац був розграбований ще в 1917-му році. Поруч з руїнами розташований дитячий будинок. Є історія про те, що ще при Союзі тут знайшли скарб. Вийшли на спадкоємців, і запитали, що зробити з грошима. Спадкоємці попросили відновити палац, в чому їм, звичайно, відмовили. І тоді вирішили побудувати дитячий будинок. Він працює до цих пір
Информация взята с google.com

Макс PMM

21.06.2021
Шкода, що такі будівлі залишають сам на сам з природою і недобросовісними людьми.. Все дуже занедбане, пошкоджене, багато сміття.. Вдивляючись в ті архітектурні задуми, які вціліли, на ту природу, яка навколо, із сумом скажу, що ми втратили велике історичне надбання :(( Відвідати варто! А місцевим потрібно КРИКАМИ вимагати охорони даного осередку!
Информация взята с google.com

Олександр Банцер

13.05.2021
Мальовниче місце, поряд річка, ліс. Від палацу лишились лише дві стіни, фасадна та ліворуч, але й по них можна відзначити минулу велич та розкіш маєтку. З плюсів сміття навколо не кидається в очі в порівнянні з іншими руїнами замків в Україні.
Информация взята с google.com

Ирина Г.

27.04.2021
Неймовірні враження! Така колоритна напіврозвалена будівля, і навіть у тих елементах, що досі не впали, відчувається якийсь шарм століть. Приємно тут погуляти, уявити, хто жив у цьому маєтку. Дивно, чому на такі локації досі безкоштовний вхід
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Природные объекты

Скальный массив Дениши

с. Дениши

Природные объекты

Водопад Вчелька

р. Гнилопять

Природные объекты

Корбутовский гидропарк

Пляжная аллея, Житомир

Природные объекты

Скала «Голова Чацкого»

2-й Кривой переулок, Житомир

Достопримечательности архитектуры

Ставка Генриха Гиммлера «Хегевальд»

пгт Гуйва, ул. Красноармейская

Достопримечательности архитектуры

Житомирский областной украинский музыкально-драматический театр имени Ивана Кочерги

Соборная площадь, 6, Житомир

Достопримечательности архитектуры

Житомирский академический областной театр кукол

ул. Михайловская, 7, Житомир

Природные объекты

Соколовский карьер

Житомир

Музеи

Мемориальный дом-музей академика С.П. Королева

ул. Дмитриевская, 5, Житомир

Крепости, замки, дворцы

Дворец Уваровой-Терещенко

с. Турчиновка

Объекты национально-освободительного движения

Курган-могила участников Колиивщины 1768 г.

с. Кодня

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.