Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Музей Ракетных войск стратегического назначения

Музей является уникальным в Европе. Он построен на месте боевых действий положения 46 дивизии ракетного полка.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Музей Ракетных войск стратегического назначения

Музей является уникальным в Европе. Он построен на месте боевых действий положения 46 дивизии ракетного полка.

Экспозиция музея отражает историю ракетных войск стратегического назначения СССР. Подземный командный пункт и одна из ракетных шахт представлены в своем первоначальном виде. Кроме того, в музее представлены техника и средства, которые использовали при обслуживании ракетных комплексов, ракетные двигатели, системы космической связи. Музей включает в себя почти 3000 объектов, число которых постоянно растет и диверсифицируется. Рядом с экспозицией расположен мини-отель и кафе.

На посещение музея вам понадобится около 2 часов.

Стоимость экскурсии – 80 грн, стоимость билета в подземный командный пункт – 200 грн.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 7

Кировоградская область, Кировоградская обл., Пгт Побужское

48.185930 | 30.665717

Ежедневно 9.00-17.00

05161 54896

Сайт

Локация на Google

Отзывы 7

eugene.osadchyi

13.11.2023
Хочу висловити свою подяку Едуарду, який провів для нас надзвичайно цікаву екскурсію, яка тривала близько 3х годин!!! Едуард присвятив майже все своє життя цій військовій частині (все почалося із ведення служби на даному військовому обʼєкті). Останні 20 років він проводить екскурсії та допомагає команді розширювати набір представлених експонатів. На території представлено достатньо багато зразків радянських ракет. Додатково, команда музею намагається розкрити більше деталей по нашій війні, та зразкам ракет та техніки, які ворог використовує проти нас. Всім ДУЖЕ раджу завітати до музею!

bnmbnjk

08.09.2023
https://e.pcloud.link/publink/show?code=XZOkd2Zn0rynHrwfP4flzMPJpvGlBRoFyBk

15.09.2020
Дуже дякуємо колективу музею за експозицію, яку ЗНАЧНО розширили! Унікальна техніка, яку розшукують по всій країні і неймовірними зусиллями привозять сюди! Літаки, ракетні транспортери, рухомі командні пункти, масштаби просто вражаючі!Чудова екскурсія, (попросили українською) проводив полковник у відставці пан Володимир, якому особлива подяка! Відвідуйте цей унікальний музей - не пошкодуєте! Ми були вдруге і вже плануємо наступну поїздку!

Олеся Гавран

09.05.2018
Достать цікаво. Але обов'язково треба спускатися в шахту, бо то найцікавіше.
Информация взята с google.com

Hlib Yasnytskyi

05.04.2018
Унікальний музей, де можна побачити і помацати ракети, пускові шахти, командний пункт та інше обладнання, яке збереглося від колишньої радянської бази ядерних ракет. Підземний командний пункт особливо цікавий — туди можна спуститися і на хвильку майже відчути себе людиною, в руках якої була зброя, котра могла спричинити кінець світу (а така зброя зараз деінде на бойовому чергуванні!).
Информация взята с google.com

Taras Galicia

15.08.2017
дуже добре, що знайшлась людина (люди) яка боролася за це місце і перетворила його на музей. є на що подивитися. шкода що працівники (екскурсоводи) отримуючи заробітню плату з бюджету України, не володіють державною мовою. Якщо твердо вимагати- пітніють, але намагаються)))
Информация взята с google.com

Igor Raietskyi

13.06.2017
Кпутєцкий музей. Тут ви побачите ракетні двигуни, ракети, трохи військової техніки та ту, що використовувалася для обслуговування ракетної армії. Відвідаєте тематичний музей. Побачите люк та верхню частину єдиної шахти, що зберіглася у первозданному стані на Україні. Також пройдетесь підземними тунелями. І можна спуститись до командної шахти(блоку) і прийняти участь у симуляції пуску ракет(оплачується окремо, дорого). Що цікаво, що екскурсії проводять офіцери у відставці (пенсіонери), що служили на цих шахтах і зара є працівниками музею.
Информация взята с google.com

Где остановиться?

Усадьбы

Сельская зеленая усадьба В "Натальи"

Кировоградская обл. смт. Вильшанка, ул. Кожемякина, 98

Усадьбы

Усадьба "Добрая хозяйка"

Кировоградская обл., село Доброе, ул. Ленина, 8

Усадьбы

Усадьба "У рыбака"

Кировоградская обл., С. Станковатое, ул. Садовая, 18

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.