Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Дворец Потоцких

Размах дворца Потоцких действительно впечатляет. Въезжая в Тульчин, дорога сама ведет сюда.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Дворец Потоцких

Размах дворца Потоцких действительно впечатляет. Въезжая в Тульчин, дорога сама ведет сюда.

Дворец возведен в 1782 году по проекту французского архитектора Лакруа на заказ Станислава Потоцкого, сделавшего Тульчин своей резиденцией. Построен в стиле классицизма с участием художника Иоганна Баптиста Лампи. Главным творцом дворцового парка "Хорошее", который впоследствии повторился в знаменитом парке "Софиевка" в Умани, стал англичанин Миллер, которого в 1800 году сменил немец Бихлер. Дворец благодаря своей величественной красоте входит в рейтинг "Семь чудес Винницкой области". Сегодня здесь находится Тульское училище культуры и искусств.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 6

Винницкая область, Ул. Независимости, 10, Тульчин

48.676768 | 28.859820

(04335) 2-24-70

Сайт

Локация на Google

Отзывы 6

Svitlana Pustovit

29.08.2021
OPERAFEST TULCHYN - вражає величезною глядацькою залою на території палацу Потоцьких. Вона займає більшу частину центральної площі. З будь-якої точки зали добре видно сцену. В перший день - сучасний балет «Історії в стилі танго» - поєднання класичного та сучасного балету, досить цікавий симбіоз. На сцені демонстрували різні історії кохання, їхні стосунки, пориви та почуття. Тут були і любовні трикутники, і зради, і нерозділене кохання. Окрім оркестру, музичний супровід задавав і хор - з двох боків від сцени розмістилися чоловіча та жіноча капели. Був також акордеон. Завершився перший оперний вечір феєричним вогняним ексцентрик-шоу «White night» від театру вогню East Fire Show. І навіть дощ не завадив зробити цей виступ вражаючим.
Информация взята с google.com

Andriy Zaliztsi

02.08.2021
Тульчин (Вінниччина): найбільший палацовий комплекс в Україні і костел домініканців. Завдяки найбільшому в Україні палацовому комплексу Тульчин може вважатися одним з найцікавіших міст Вінниччини. У 1648 тут був укріплений замок, з кам'яними вежами по кутах. Після нетривалого занепаду і розрухи, викликаних трагічними подіями під час штурму потужної Тульчинської фортеці з численним гарнізоном повсталими козацькими загонами полковника Максима Кривоноса, Хмельницького в 1648 році під час народно-визвольної війни українського народу проти польського поневолення, Тульчин в кінці XVIII століття розквітає і стає широко знаним центром промисловості і ремесел, високої європейської культури, завдячуючи графу Станіславу Щенсному Потоцькому, власнику великих земельних володінь в Україні. Станіслав Щенсний Потоцький робить Тульчин своєю резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацо- парковий ансамбль під назвою "Хороше", який успішно конкурував з найкращими королівськими аналогами Європи. Цей унікальний і величний витвір мистецтва та архітектури, який називають "подільським Версалем", проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.
Информация взята с google.com

Валерій Бантуш

12.07.2021
Дуже крута історична споруда, де збережено багато автентичних елементів. Масштаби просто вражають, навіть не можеш уявити, яка там була розкіш. Сподіваюсь, що "велике будівництво" допоможе її врятувати. Бракує хоч будь-якої інфраструктури для туристів - зайшов, потинявся навколо, вразився побаченим, наробив фоточок та пішов геть, бо все закрито, а ключі в коменданта, якому не цікаві туристи в неділю. Жодного інформаційного щита чи взагалі будь чого з історією цього місця. А нащо. Ось і все знайомство. Можливо, з часом це зміниться, але поки тільки так. І величезна кількість бруківки. Для чого вона там - не розумію. Трохи виправляє з нею ситуацію величезна викладена пилява Потоцьких. Також раджу обійти все навколо - можна побачити нереставровану частину та порівняти її з вже відреставрованою. Дуже круто. Допишу таку річ - трохи далі по вул. Леонтовича, 55 знаходиться малий палац Потоцьких, якого немає на гугл-мапах, але на який теж варто глянути. Ми про це взнали вже після від'їзду з Тульчина, про що і шкодуємо. Сподіваюсь, відгук Вам допоможе.
Информация взята с google.com

Олекса Он

10.12.2020
Пам'ятка архітектури 18-го століття. Перший палац в Європі, який централізовано опалювався завдяки системі спеціальних вентиляційних каналів. Потребує реставрації. Особливо західні крило і галерея. Протягом 2019-2020рр. здійснено реконструкцію ландшафту перед палацом вартістю понад 33млн.грн. Сховавши майже всю територію під плитку, точно досягнули одного: у спеку стало важко дихати, бо відчуття пательні надзвичайне.
Информация взята с google.com

Viktoria

25.07.2020
Була на екскурсії: дуже цікаве та гарне місце! Усім раджу відвідати!

Victoria Belinskaya

26.04.2018
Палац прекрасний, так!

Что посмотреть

Музеи

Краеведческий музей, Тульчин 

ул. Гагарина, 1, Тульчин

Церкви, костелы, монастыри

Доминиканский костел, Тульчин

ул. Ленина, 41, Тульчин

Природные объекты

Региональный ландшафтный парк "Немировское Побужье"

Немировский р-н, с. Воробьевка, Воробиевский сельский совет

Церкви, костелы, монастыри

Церковь Рождества Богородицы

с. Пещера

Достопримечательности архитектуры

Водяная мельница Потоцких в Сокольце

рядом с селами Соколец и Пещера

Природные объекты

Ландшафтный заказник местного значения "Прибугский"

23610, Винницкая обл., Тульчинский р-н, с.Печера, Печерский сельский совет

Крепости, замки, дворцы

Мавзолей-усыпальница Потоцких

ул. Ленина 7, с. Пещера

Природные объекты

Парк-памятник садово-паркового искусства общегонационального значения "Соколецкий парк"

Детский санаторий "Соколец", с. Соколец, Немировского района

Природные объекты

Парк-памятник садово-паркового искусства общегонационального значения Антопольский парк

24249, Томашпольский р-н, с. Антополь, Антопольский психоневрологический интернат

Природные объекты

Ботанический заказник местного значения "Закрута"

23353, с. Малая Вулыга, Тивровский р-н

Где остановиться?

Отели

Вилла Парк

село Нестерварка, ул. Леонтовича, 66, Тульчинский р-н

Отели

Ковчег

город Ладыжин переулок Береговой 1А

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.