Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
1
2
3
Insta place

Дворцово-парковый ансамбль «Самчики»

Дворцово-парковый ансамбль «Самчики» – выдающийся памятник архитектуры, представляет собой пример архитектурного стиля неоклассицизма.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Дворцово-парковый ансамбль «Самчики»

Дворцово-парковый ансамбль «Самчики» – выдающийся памятник архитектуры, представляет собой пример архитектурного стиля неоклассицизма.

Усадьба прекрасно сохранилась до наших дней, что позволило обустроить на ее территории музей, который постоянно функционирует. Развивать двор начал Ян Хоецкий в XVIII в., а возведенный по его инициативе старый дворец датируется 1725 г. Здание на вид было невзрачным, что побудило следующего владельца, гайсинского старосту Петра Чечеля, использовать его в качестве служебного помещения. Именно тогда имение приобрело современный вид – к его созданию приложили усилия выдающийся архитектор Ян Кубицкий, скульптор Жан Батист Цагпяно, а Дионисий Миклер создал великолепный парк на 16 га.

Внимание туристов привлекает интересная лепнина, скульптуры львов и горельефы богинь на парадном входе. Необычный также Японский кабинет, росписи которого выдержаны в стилистике периода Эдо. На территории поместья расположен Китайский домик-ледник, который мог стать ярким образцом классицизма, если бы не его крыша-пагода. В 1904 г. усадьба становится собственностью издателя Шестакова, который занимается перепланировкой сада с учетом французского стиля, заложив прямые дорожки и симметричные насаждения. Посетить имение стоит, чтобы воочию убедиться – оно действительно заслуживает звание «украинского Версаля».

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 3

Хмельницкая область, с. Самчики, Староконстантиновский район

49.766248 | 27.399011

пн-сб 8.00-17.00, вс 10.00-18.00

(03854) 44 214

Сайт

Локация на Google

Отзывы 3

Olga Makhanyova

04.10.2021
Самчики - це справжня перлинка на теренах Поділля. Ще на під'їздах до маєтку вражають розписані характерним самчиківським розписом хатки і будівлі. Великий парк в англійському та класичному стилі, 300 видів рослин, відкрита оранжерея "Сад у мурах", китайський будиночок, альтанка, липова алея - на території є, що подивитись. Але, звичайно, серцем маєтку є палац. Уявіть собі, що гостей можуть зустрічати навіть червоною доріжкою (правда підготовленою для церемонії весілля????). Вражає інтер'єр з ліпниною у блакитний і червоній залах, оздоблення кабінетів, фортеп'яно XlX cт. Зрозуміло, чому маєток так полюбляють кінематографісти (тут відзнято 7 стрічок). Найсумніше, що пам'ятка в аварійному стані, оскільки більше 100 років жодного серйозного ремонту не бачила. Є надія, що з наступного року розпочнуться реставраційні роботи державним коштом. Хочу подякувати старшій науковій співробітниці Ользі за чудову екскурсію, гумор і любов до своєї справи.
Информация взята с google.com

Olexandr Bunkovskyi

20.09.2021
Добре збережений палац і парк доглядають, не ідеально, але не погано, на фоні інших аналогічних пам'яток. Є, звісно, моменти, типу лінолеуму поверх автентичного паркету, чи прогнившого піддашшя на задній частині будівлі. Але потроху доводять до ладу все, здається. Якщо ще закінчать ремонт дороги Хмельницький-Старокостянтинів - буде навала туристів ще більша
Информация взята с google.com

іванна герасимчук

27.07.2021
Палац Чечеля 18 століття в невеличкому селі Самчики, що на Хмельниччині, заслуговує звання «українського Версалю» . Побудований в стилі ампір на березі річки Случ, оточений красивим парком в англійському стилі, комплекс виглядає просто шикарно! З «панських» часів тут взагалі багато що змінилося. Та й не дивно. За радянської влади маєток побував і клубом, і бібліотекою, і фельдшерсько-акушерським пунктом.. Постраждав палац і під час Другої світової війни. У 1956 році будівлю віддали Хмельницькій державній сільськогосподарській дослідній станції. Зараз тут музей і прекрасна локація для зйомок) Цей маєток викорсовували для зйомок фільмах «Конi не виннi», серіалу “Зачароване кохання”, костюмованої драми "Кріпачка", фільму "Троє". Білорусьфільм зняв тут 12-серійний фільм "Вовче сонце" Буовинська співачка Навка NAVKA вибрала цю локацію для зйомок кліпу пісні "Цвіте терен". Багато молодят проводять тут як фотозйомку, так як вартість за годину всього 250 грн. #мандруйУкраїною #незвіданаукраїна #палациукраїни #замкиукраїни
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Крепости, замки, дворцы

Замок князей Острожских

ул. Замковая, 1/1, Староконстантинов

Достопримечательности архитектуры

Костел Матери Божией Громничей и доминиканский монастырь

улица Ивана Федорова, Староконстантинов

Крепости, замки, дворцы

Дворец Гижицкого

с. Новоселица

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.