Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Завод Artwinery

Один з найбільших заводів з виробництва ігристих вин на сході Європи.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Завод Artwinery

Один з найбільших заводів з виробництва ігристих вин на сході Європи.

Тут проводять екскурсії для всіх, хто хоче дізнатися більше про його багату історію і продегустувати кілька зразків.

Завод знаходиться в місті Бахмуті Донецької області. Раніше місто носило назву Артемівськ, а у 2015 року його перейменували. Ця зміна торкнулася і заводу. Зараз він відомий як Artwinery, але в цьому слові ледь можна розрізнити його колишню назву - Артемівський завод шампанських вин.
Підприємство з'явилося в 1950 році. Воно швидко зросло, і вже в 54-му році з'явилося «Советское шампанское». Його перша партія - близько півмільйона пляшок ігристого вина. У 55-му році, ця кількість перевищила один мільйон пляшок, а в 1959 році завод випустив майже три мільйони. Однак, у зв'язку з тим, що слово «шампанське» - це зареєстрована торгова марка, назва якої походить від французького регіону Шампань, то на етикетках пляшок його більше не зустрінеш. Зараз кожного року Artwinery виробляє 25 мільйонів пляшок ігристого вина.

Поспостерігати за тим, як створюється вино, де зберігається і дізнатися про всі особливості технології створення можна на екскурсії. Відвідувачів пускають кілька разів на тиждень, крім неділі. Також є обмеження за віком - тих, кому не виповнилося 18 років на екскурсію не допускають. Це пов'язано з тим, що в кінці відвідування заводу всім гостям пропонують спробувати кілька сортів вина. Тривалість екскурсії дві з половиною години. За цей час відвідувачам показують всі етапи того, що проходить вино перш, ніж потрапити на прилавок.

Завод відрізняється тим, що виробляє напої тільки класичним пляшковим способом. Таким чином, всі процеси проходять без стороннього втручання і вино дозріває саме в пляшці. Завдяки такій технології створюється вино високої якості. За це Artwinery отримав 76 золоті медалі, 44 срібних, 7 бронзових медалей, безліч кубків, нагород і дипломів «За високу якість». Також всю продукцію контролює і перевіряє міжнародна система управління якістю.

У виготовленні вина також важливо і місце, в якому його зберігають, оскільки пляшки можуть знаходиться там до трьох років. Для цього, на заводі вся продукція зберігається в гіпсових штольнях колишнього алебастрового підприємства. Цей матеріал допомагає зберігати одну і ту ж температуру в приміщеннях, яка відмінно підходить для утримання вина.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Донецька область, вулиця Патріса Лумумби, 87, Бахмут

48.594672 | 38.026706

0627 48-65-31

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.