Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Оконські джерела

Подорожуючи Волинською областю, завітайте до села Оконськ, аби на власні очі побачити гідрологічну пам’ятку природи, що потрапила до списку «100 природних чудес України».
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Оконські джерела

Подорожуючи Волинською областю, завітайте до села Оконськ, аби на власні очі побачити гідрологічну пам’ятку природи, що потрапила до списку «100 природних чудес України».

Це – озеро невеликих розмірів, у якому знаходяться два джерела, що б’ють з водойми, підіймаючи біля 200 літрів води кожної секунди. Але головною особливістю цього озера є те, що вода в ньому напрочуд прозора та справді цілюща. Тут можна не лише купатися, а й спробувати її на смак! Цікаво, що озеро не замерзаю навіть у люті морози, температура води завжди однакова – 7-8 градусів. А які чудові знімки можна зробити тут погожої морозної днини! Над водоймою стелиться густий туман, надаючи цьому місцю справжньої містичності. Якщо ви наберете води із собою, то вона залишатиметься свіжою впродовж кількох тижнів. У місцевих ставках, до речі, займаються розведенням форелі, що ще раз підтверджує виняткову чистоту джерел в Оконську.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Волинська область, с. Оконськ, вул. Луцького

51.246808 | 25.532570

Локація на Google

Відгуки 5

Alex

21.02.2020
Приїхав, подивився на зелену огорожу з колючкою, режимний обєкт з рекламою торгівлі рибою...зрозумів що (Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.) не належать нам, поматюкався і поїхав купляти водичку на АЗС поруч...

Михайло Гурєєв

10.08.2018
Якщо матимете змогу побувати в "Оконських джерелах".Захватіть з собою пусту тару,це може бути пуста пляшка,баклашка.Наберіть,скуштуйте дуже смачну воду,без зайвого запаху,холодну з вітамінами, з природними властивостями.Варіть з неї перші страви.Я в літку,в таку спеку набираю з собою багато літрів своїм колегам.На власні очі бачив,що люди туди ходять,багато людей.І переказуйте іншим,хто буде проїздом.
Інформація взята з google.com

Юрій Губеня

08.08.2018
Приємне місце. За кафе нічого не можу сказати, так як ніколи не відвідував. Поряд форельне господарство, на територію якого можна зайти на невелику екскурсію. Якщо проїжджаємо поряд, намагаюсь купити свіжої рибки. Рибу можуть навіть зловити при тобі прямо зі ставку. Дуже цікавим також є годівля риби - складається враження, що вода ожила та ворушиться від тієї кількості риби, що припливає на годівлю.
Інформація взята з google.com

Serhii Noha

22.07.2018
Подивитись там особливо немає чого, джерела огороджено, все інше взагалі парканом закрито. Але вода чудова, шкодуємо, що мало з собою набрали.
Інформація взята з google.com

Natali Lutsk

09.04.2018
Якщо хтось проїздом опиниться біля Оконська, дуже раджу заїхати на Оконські джерела! Адже, попити водички та набрати з собою - це абсолютно безкоштовно! Вода - просто супер! Смачнішої не знаю! Також, можна подивитись на джерела, а також на форельне господарство, шкода тільки, що через паркан.
Інформація взята з google.com

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.