Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Крейдяний кар'єр

Крейдяний кар'єр - немов великий каньйон, притягує туристів для огляду величного природного масиву.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Крейдяний кар'єр

Крейдяний кар'єр - немов великий каньйон, притягує туристів для огляду величного природного масиву.

Відвідання цього досить незвичайного місця принесе велике задоволення усім любителям природних загадок. У крейдяних товщах є можливість відшукати дивовижні зразки представників древньої фауни, які зникли мільйони років тому. Белемніти і черепашки, знайдені у кар'єрі, будуть нагадувати про захоплюючу подорож на Чернігівщині.

Цікаво: Путивський крейдяний кар'єр лежить в межах одного із найпотужніших в Україні пластів крейди, товщина якого сягає 40-45 метрів, а об'єм крейдяних порід - 6 мільйонів тонн.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-н, поблизу села Путивськ (на схід від Путивська, до берега Десни)

51.9459855 | 33.2805161

Локація на Google

Відгуки 5

Дмитро Михайличенко

16.10.2021
Супер місце !!!
Інформація взята з google.com

Павел Гончаров

06.06.2021
Крейдяний кар'єр у Путивську. Дорога до Новгород-Сіверського гарна, і далі до Путивська теж. А от вже там потрібно звертати на грунтовку, і вже якщо погода погана то можливо й не вийде проїхати. А так місцина гарна. Краєвиди цікаві, і на кар'єр і на Десну, яка робить черговий меандр.
Інформація взята з google.com

Андрій Петрович Гриценко

25.05.2021
Унікальне місце в Новгород-Сіверському районі Чернігівської області. Він розташований на схід поблизу села Путивська. Глибина сягає вражаючих 50 метрів. На нього приємно споглядати, як зверху від поля, так і знизу, заїхавши із села. Оригінальності крутих спусків також додають чудернацькі розмиви крейдяної породи дощами та грунтовими водами. На дні кар'єра розташовано мальовниче озеро.
Інформація взята з google.com

Tетяна Дрожевська

09.05.2021
Крейдяний кар’єр в селі Путивськ, що під Новгород- Сіверським - вражаюче відкриття. Спокій, велич і мальовничі краєвиди на кар'єр та розташований поруч ботанічний заказник загальнодержавного значення "Путивський" з соковитими луками та розливом Десни. Мальовничі пейзажі навколо нього – прекрасне місце для відпочинку і споглядання. На щастя, робочий день і нікого, крім нас не було :-) Кар'єр утворився через розмив крейдяної породи дощами і ґрунтовими водами. Протягом багатьох років тут добували крейду, завдяки чому можна спостерігати цікаві крейдяні утворення. Деякі стінки кар'єру мають химерну форму, тому слугують прекрасною локацією для фото чи відео. Блогерам та інстаграмерам сюди, дівчатам для фотосесій теж можна :-). До речі, цей крейдяний кар'єр лежить в межах одного із найпотужніших в Україні пластів крейди, товщина якого сягає 40-45 метрів, а об'єм крейдяних порід - 6 мільйонів тонн. Дно кар’єра вкривають дрібні уламки черепашок і молюсків. Ну і шматки крейди різних форм в вагових категорій :-) На дні кар’єра утворилося мальовниче озеро з чистою водою. Однозначно місце варте відвідування :-)
Інформація взята з google.com

Oleg Shevtsoff

31.07.2020
Дуже красиве місце, зверху суперові панорами, посередині класні місця для відпочинку з видом, знизу - гарні види щоб насолодитися виглядом стіни кар'єру
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Пам'ятки будівництва і архітектури

Тріумфальна арка в Новгород-Сіверську

вулиця Губернська, Новгород-Сіверський

Церкви, костели, монастирі

Спасо-Преображенський монастир

вул. Пушкіна, 1, Новгород-Сіверський

Музеї

Музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім»

вулиця Пушкіна, 1, Новгород-Сіверський

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.