Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Костел Успіння Богородиці

Костел вознесіння діви Марії, який знаходиться в м. Бучач, вважається однією з найважливіших духовних пам’яток в західній частині України.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Костел Успіння Богородиці

Костел вознесіння діви Марії, який знаходиться в м. Бучач, вважається однією з найважливіших духовних пам’яток в західній частині України.

Орієнтовна дата початку будівництва – 1761-й рік, але й по сьогодні костел працює, а його двері відкриті для мирян римо-католицького віросповідання. Храм переживав свої злети й падіння, особливо в часи радянської влади, але все одно зумів вистояти.

В часи Другої світової війни багато речей з храму було вивезено до Польщі, що допомогло їм вціліти від дій СРСР, проте на батьківщину вони так і не повернулись. Стараннями звичайного ксьондза в 1991 році костел було повернуто у володіння громади, що дало новий виток існування культурно-релігійної пам’ятки.

Головна цікавинка храму – його незвичайна архітектура, адже фасад видається подвійним, а відсутність великої кількості прикрас робить його досить суровим і навіть монументальним. Оскільки історія костелу тісно переплітається з відомим сімейством Потоцьких, то їх герб можна побачити на порталі костелу. Для туристів і мандрівників, котрі цікавляться історією і релігієзнавством, цю культурна пам’ятка стає обов’язковим місцем для відвідування, не кажучи вже про тих, хто захоплюється архітектурою в стилі барокко.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Тернопільська область, вул. Агнона, Бучач

49.061507 | 25.393509

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.