Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Херсонес Таврійський

Херсонес був закладений греками-колоністами у V столітті до н.е.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Херсонес Таврійський

Херсонес був закладений греками-колоністами у V столітті до н.е.

Розкопки тут розпочалися ще на початку 19 століття і не закінчені й досі. На території заповідника також розташований Володимирський собор, збудований на згадку про хрещення в 988 р. в Херсонесі святий рівноапостольний князь Володимира й на ознаменування початку хрещення Русі.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Крим, вул. Древня, 1, Севастополь

44.611198553161216 | 33.49212861199894

Локація на Google

Відгуки 5

Nadezhda Nurieva

19.09.2021
Стародавнє місто вражає розмірами. Підозрюю, що ні розкопано і половини. Дуже велика територія, у основних місць є підписи і опису. Цілком добре гуляти самостійно, без прив'язки з екскурсіях. З мінусів - туалет на території платний і немає питних фонтанів.
Інформація взята з google.com

Ирина Соловьёва

13.09.2021
Розкопки стародавнього Херсонеса вражають. Мені особливо сподобалися подвійні мури, потужні, досить добре і в великому обсязі збережені. Багато інтерактивних електронних гідів. Може і не так називаються, але по суті це апарати, які розповідають про визначні пам'ятки. Це добре, зручно. Частина музею займає парк, тінистий і приємний. В алеях розміщені також елеетронние гіди і інша наочна інформація. Є кілька музеїв по різних періодів історії. На території продають морозиво, питво. Є туалет. Багато лавок для відпочинку. А ось храм, вже вибачте, ніяк душу не торкнувся, навіть писати про нього не буду.
Інформація взята з google.com

Олеся Шульгина

16.06.2021
Шматочок стародавньої історії на території сучасного Севастополя. Звідси почалися зміни історії Русі. Саме тут Велика Русь прийняла православну віру. Зараз активно йде облаштування території. Прокладені зручні дерев'яні настили, за якими приємно ходити. Облаштований берег моря. У театрі вечорами проходять вистави, квитки продаються в касі або на сайті. Поруч є кафе. За 500 рублів можна добре пообідати або по вечеряти!
Інформація взята з google.com

Oleg Mokrushin

06.09.2020
Грифон 2020
Інформація взята з google.com

Evgenii

11.10.2016
норм
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Природні об'єкти

Мис Фіолент

в 15 км від Севастополя

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.