Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово»

Сучасний курорт в екологічно чистому регіоні, оточений віковими лісами, підкорить серце кожного відвідувача з першого погляду.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово»

Сучасний курорт в екологічно чистому регіоні, оточений віковими лісами, підкорить серце кожного відвідувача з першого погляду.

«Мигово» - дуже зручний курорт завдяки своєму розташуванню. Він начебто загублений серед Буковинських Карпат, але насправді до найближчого обласного центру – Чернівців, лише 60 км.

Комплекс має розвинену інфраструктура як для зимового, так і для літнього відпочинку. Взимку ви зможете покататися на лижах, сноутюбі (надувних санчатах), сноубордах. Траси сертифіковані Міжнародною федерацією гірськолижного спорту, слугують майданчиком для змагань міжнародного рівня, тож їх якість безсумнівна. Довжина трас – понад 1300 м, перепад висот – близько 180м. Влітку ж ви зможете зайнятись рафтингом, байкінгом, насолодитись кінними прогулянками, підкорити скеледром.

Окремої уваги заслуговують фестивалі та екскурсії «Мигово». Тут відзначають традиційні українські свята “Меланку”, “Масляну”, “Вихід на полонину”. До святкування залучають творчі колективи, організовується святкова програма.

Особливо в «Мигово» піклуються про малечу – для дітей створена окрема інфраструктура. До того ж, інструктори, що навчають дітей першим крокам на лижах і сноуборді мають міжнародний сертифікат ISIA.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 0

Чернівецька область, вул. Гірськолижна, 1, Мигове

48.133269 | 25.349281

067 372 4304

Сайт

Відгуки 0

Немає відгуків

Що подивитись

Природні об'єкти

Національний природний парк «Вижницький»

Берегомет

Природні об'єкти

Черемоський національний природний парк

вул. Українська, 174, Путила

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.