Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Урочище Камінне Село

Одне із найзагадковіших місць сили – Камінне село – являє собою скупчення великих валунів на площі 15 га. Розташоване у лісовому масиві на території Замисловицького лісництва.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Урочище Камінне Село

Одне із найзагадковіших місць сили – Камінне село – являє собою скупчення великих валунів на площі 15 га. Розташоване у лісовому масиві на території Замисловицького лісництва.

Характеризується численними виходами на поверхню гранітних порід Українського щита. Окремі валуни, які нібито приніс льодовик, за розміром та формою нагадують сільські хати та клуні. Насправді це делювіальні розвали верхнього шару твердих порід, що зазнали руйнування внаслідок вивітрювання, нівації та денудації. Вік порід близько 2 млрд. років.

Серед валунів зустрічаються мегаліти, окремі з яких мають власні назви, як от – Камінь-піраміда, Камені Закоханих, «Божий» і «Диявольський» камені – місце битви Сил Світла і Темряви, Камінь-Хрест «Розбита Хлібина», орієнтований по сторонах світу.

Кажуть, що сам Господь, спустившись на землю, перетворив справжні будинки на каміння, покаравши за жадібність його жителів. На одному з каменів він залишив нагадування про себе – сліди босих ніг, якими обов’язково потрібно пройти мандрівникам, загадавши своє потаємне бажання. А той, кому вдасться протиснутися крізь щілину між Божим та Диявольським каменями, позбувається усіх набутих гріхів, очищується душею і омолоджується тілом.

Езотерика свідчить, що тут знаходиться одне із місць Сили нашої планети, через яке проходить енергія високих вібрацій, що відкриває у нашій підсвідомості інформаційні коди для пізнання нового і старого – того, що знали наші пращури, і ми самі, у минулих життях нашої душі. Мікросвіт кожної людини знаходить тут свою рівновагу, опинившись у координатах просторово-часової гармонії Всесвіту.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Житомирська область, с. Рудня-Замисловицька

51.304690 | 27.973472

Локація на Google

Відгуки 5

Nataliya Zubrytska

28.08.2021
Фантастично, є вказівники на "експонати", парковка прямо біля стоунхенджу
Інформація взята з google.com

Тетяна Світлична

25.08.2021
Неймовірне місце - диво природи! Варто відвідати.
Інформація взята з google.com

Алешко Елена

15.08.2021
Затишне місце. Серед валунів відчуваєш надзвичайну силу цього місця. Можна гуляти, можна приїхати на шашлик, можна на фотосесію. Дітям є де полазити)))
Інформація взята з google.com

Viktoria V

03.08.2021
Красиве місце, але на нього треба лишати сили, щоб походити, пороздивлятися. Після дерев'яного мосту проїдьте трохи вперед і праворуч дорогою. А коли ліворуч побачите грунтову дорогу до лісу — повертайте на неї та проїзджайте на стільки, на скільки дозволить авто. Бонусом прогулянка через ліс із чорницею, чебрецем, і неймовірним лісовим ароматом у повітрі.
Інформація взята з google.com

Catalina Cazón

28.07.2021
Гарне, казкове місце. Щоправда, до нього непросто дістатися, особливо в дощову погоду. Рекомендую прихопити репеллент від комарів. Цікавить фото або звичайний тур на цю локацію? Пишіть, організую :)
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Природні об'єкти

Поліський природний заповідник

Овруцький район, с. Селезівка

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.