Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Дунайський біосферний заповідник

Дунайський біосферний заповідник площею майже 50 тис. га вважається найбільшим болотистим заповідником у Європі.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Дунайський біосферний заповідник

Дунайський біосферний заповідник площею майже 50 тис. га вважається найбільшим болотистим заповідником у Європі.

Дельта Дунаю є екологічним серцем Східної Європи, а також одним із найбільших водно-болотних угідь з водними каналами, очеретами, численними озерами, луками, болотами, затопленими лісами, пісками і залишками степів. Протяжністю приблизно 2860 км, річка Дунай є другим за довжиною річковим басейном у Європі. Дунайська дельта – це наймолодша природна суша Європи. За багатством рослинного і тваринного світу дунайська дельта є унікальним, неповторним місцем у Європі і посідає третє місце у світі.

Частина заповідника увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Територія біосферного заповідника включає острови у верхніх і нижніх частинах Дунаю, зарості очерету на північ від Дунаю, водойми дельти і акваторію моря (2 км від берега).

Тут є сотні видів рідкісних рослин, екзотичних тварин і риб, багато з яких у списку видів, що зникають. Птахи є головними мешканцями заповідника. Ви можете побачити тут фантастично красивих європейських білих пеліканів, білохвостих орланів і гусей. Унікальна природа заповідника створює для них справжній рай.

Близько 100 видів риб мешкає у дельтових водах. У дельті Дунаю живе також понад 40 видів тварин і величезна кількість рептилій та комах. Багатий і різноманітний рослинний світ дунайської дельти. Тут налічується близько 1,5 тис. видів рослин.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 5

Одеська область, поруч з Вилкове

45.396445 | 29.668567

Локація на Google

Відгуки 5

gees Kery litvinenko

09.09.2021
Надзвичайні краєвиди.Дуже цікаві історичні місця нашої України.
Інформація взята з google.com

Іра Дубовик

15.07.2021
Я була в трьох біосферних заповідниках і всі вони різні. Дунайський заповідник, я б пов'язала з водою. Ні не так, я скажу що це заповідник на воді. Основне пам'ятки: птиці, так що беріть біноклі :) відмітка 0км, фотка біля неї повинна бути у кожного, ну принаймні так кажуть черги біля цього знака;) тут видно як Дунай впадає в Чорне море. Якщо звичайно не забути про це ????♀️ я забула і не побачила це цікаве явище
Інформація взята з google.com

Nata Zaharova (Sahara)

24.08.2020
Це місце сили, тут відчувається потік і таємниця ... Рекомендую поїздку на нульовий кілометр за новими відчуттями! Дізнайтеся, чому по Дунаю плавають яблука !!!)))
Інформація взята з google.com

Marina Z

09.06.2020
Були на своїй байдарці. На жаль більшість заповідника закрита. Кажуть не можна. З наметом можна. З боку моря не можна. На коси можна. Птахи красиві, риба величезна, види приємні. Але якщо плисти тільки від Вилкове до 0км- вельми нудно. Є правда ще один канал в паралель, можливо там можна. Не було часу з'ясовувати. Також треба купувати одноразові пропуску в заповідник, червень 2020-50 грн.
Інформація взята з google.com

василь авраменко

28.06.2017
Дуже красивий заповідник :) Він охороняє біосферу річки Дунай. Рекомендую сходити подивидися різних савців, риб, а особливо птахів :) :) :)
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Природні об'єкти

Острів Єрмаков

Одеська область

Курортні території

Бринзарня

вулиця Прикордонна, 2А, Приморське

Де зупинитись?

Садиби

Туристична стоянка "Зелена гавань"

п. Анкудинов, м Вилкове, Кілійський р-ну

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.