Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Центр культури вина «Шабо»

Шабо – один з найстаріших районів Європи, де традиції виноробства були закладені ще у давнину. Швейцарські поселенці заснували колонію виноробства Шабо у 1822 році.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Центр культури вина «Шабо»

Шабо – один з найстаріших районів Європи, де традиції виноробства були закладені ще у давнину. Швейцарські поселенці заснували колонію виноробства Шабо у 1822 році.

Центр культури вина «Шабо» є туристичним об'єктом в Україні, де знаходяться виноградники та винний комплекс, велике високотехнологічне підприємство, двохсотрічні винні погреби, виносховища загальною площею 10 тис. кв. м, унікальний музей, художній ансамбль «Трилогія виноградної лози», сучасні дегустаційні зали, оригінальні архітектурні комплекси та виставка ландшафтного дизайну. Тури до «Шабо» захоплюючі і різноманітні. Відвідувачі мають можливість взяти участь у винних та сімейних мандрівках, освітніх програмах для підвищення культури вживання вина, турах вихідного дня.

Гостей супроводжують висококваліфіковані гіди, тривалість винних турів становить близько 3 годин. Винний бутік представляє асортимент продукції ТМ «Шабо» – понад 70 видів найвищої якості. Тут ви також можете купити й сувеніри «Шабо».

У квітні 2011 року Шабо був визнаний відкриттям десятиліття у галузі туризму. У вересні 2011-го за рекомендацією Ради Європи Центр культури вина був названий «Культурною спадщиною Європи» і включений до європейської карти музеїв вина.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 6

Одеська область, вулиця Швейцарська, 10, Шабо

46.141489 | 30.372670

Розклад екскурсій: 10.00; 13.00; 16.00

(048) 7000210

Сайт

Локація на Google

Відгуки 6

dina190468

16.07.2020
Чудове місце, прекрасна екскурсія та дегустація. Власники - молодці! Інвестиції у виробництво зроблені просто колосальні. На цій вулиці поруч є чудова сироварня. На жаль, дістатися зручно тільки авто. Місцева влада могла б потурбуватися про туристів. Але маємо, що маємо, як завжди.

Вікторія Фримерштейн

18.07.2018
Дуже цікава екскурсія. Окремий респект екскурсоводу, роз'яснює цікаво і дуже гарно підлаштовується під групу. Дегустація 6 вин у стандартному пакеті за 280 грн. Територія чудова, протягом екскурсії показують 2 відео в окремих залах, музей вражає, водять і на виробництво. Окрема краса - фонтан Діоніса. Діти до 10 років у супроводі дорослих безкоштовно. Персонал ввічливий, водять малечу в туалет, супроводжують по території максимально коректно. Враження цілковито позитивні.
Інформація взята з google.com

Ігор Солотва

15.07.2018
Сама історія виникнення та розвитку підприємництва доволі цікава , але те як показали нам процес бродіння вина то мене вбило...) Розставили нас вкруг фонтану , ввімкнули цей фонтан з підсвіткою , вода побурлила і на тому все... На рахунок дегустації, люди зайшли в кімнату , випили по 20грм вина , закусили крекером) , 5хв вони вийшли..це я про екскурсію за 280грн з дегустацією. На мою думку ця екскурсія більше заключається в історії ШАБО , а ніж у самому процесі виробництва...
Інформація взята з google.com

Наталка Оксіна

10.07.2018
Цікаво. Ми для себе відкрили вина "Шабо", раніше на цього виробника не звертари увагу. Можете брати собою дітей, вони хочь нічого не розуміли проте їм було цікаво розглядати і ходити по різним цехам. Беріть фотіки, можна фоткати усе де вас будуть водити...
Інформація взята з google.com

Savka

04.07.2018
все продумано і розраховано на туристів,початок екскурсії біля каси і закінчення у фірмовому магазині, де всі розбіглися по прилавках. на самій території маленький фонтан від якого тече маленька річушка в маленьке озерце де у водоростях поховався парчевий короп, це мабуть єдине місце де можна зробити 2-3 цікаві фото. далі музей з двома кінозалами і з десяток маленьких комнатушок, решта екскурсії про 20 тонні ємності та решту не цікавого,спостерігання самого процесу розливання вина в бочки чи бутилки не було. екскурсії для справжніх цінителів виноробної промисловості та потрачених коштів не варта.
Інформація взята з google.com

Макс Витальевич

30.06.2018
Брали VIP екскурсію з дегустацію. Тож були вдвох і дуже сподобалося. Хто дійсно цікавиться віноробством, то раджу саме VIP екскурсію брати. Проводиться по всім приміщенням ( стандартна екскурсія більш поверхнева). Екскурсовод ( у нас був Вадім) цікаво розповідає, охоче фотографує та відповідає на запитання. Дегустація пізнавальна та повна. Декілька видів вина, хліб, сир. Раджу до відвідування.
Інформація взята з google.com

Що подивитись

Пам'ятки будівництва і архітектури

Chateau Lacarin (Шато Лакарен)

вул. Садова, 58, с. Шабо, Білгород-Дністровський р-н

Церкви, костели, монастирі

Підземна церква в Аккермані

вул. Шабська, 116, Білгород-Дністровський

Пам'ятки будівництва і архітектури

Скіфська могила в Білгороді-Дністровському

Шабська вулиця, 81, Білгород-Дністровський

Пам'ятки будівництва і архітектури

Cарматський склеп

вул. Кутузова, 1, Білгород-Дністровський

Фортеці, замки, палаци

Аккерманська фортеця

вулиця Адмірала Ушакова, 2В, Білгород-Дністровський

Пам'ятки будівництва і архітектури

Санжейський маяк

с. Санжейка

Де зупинитись?

Санаторії

Розкопки античного міста Тіра

вулиця Адмірала Ушакова, 2В, Білгород-Дністровський

Кемпінги

Глемпінг "Mandrа"

вул. Лиманська, 10, Затока

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.