Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Затока Сиваш

Сиваш часто називають озером, та це затока Азовського моря, що розділена на одинадцять мілких водойм. Загальна його площа — приблизно 2500 km².
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Затока Сиваш

Сиваш часто називають озером, та це затока Азовського моря, що розділена на одинадцять мілких водойм. Загальна його площа — приблизно 2500 km².

Сиваш відмежований від Азовського моря Арабатською стрілкою. Разом з нею та Перекопським перешийком він утворює межу між Кримським півостровом та материком.

Через надзвичайно високу солоність вода практично не придатна для живих організмів. Тут можна знайти тільки деякі види бактерій, водоростей і безхребетних, і тільки в окремих східних частинах озера живуть деякі види риб. Зате тут спостерігається широке різноманіття птахів — понад 100 видів: пеліканів, бакланів тощо. Багато з них занесені до Червоної книги України. У воді містяться корисні мінерали та кислоти, солі хлористого натрію, магнію та калію тощо. У воді містяться корисні мінерали та кислоти, солі хлористого натрію, магнію та калію тощо. Також велику цінність мають сиваські грязі. Дослідження показали, що їх використання є дуже корисним для шкіри, суглобів та ефективним способом зняття стресу. Розраховують, що загальні запаси солі в озері складають близько 200 млн тонн.

З давніх давен тут займалися добуванням солі, і сьогодні тут розташовані соледобувні заводи. Тут також можна знайти рожеву сіль, що багата каротинами — їх містять водорості, що ростуть в озерах. У перспетиві можливе виробництво бета-каротину з рожевої рапи для харчових та косметичних цілей. Щороку туристи приїздять сюди спеціально аби випробувати цілющі властивості сиваської води та грязей.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 4

Херсонська область, Херсонська область

46.127647 | 34.378374

Локація на Google

Відгуки 4

Sasha Molly

12.07.2020
Неймовірне місце! Озеро справді рожевого кольору, часом навіть фіолетового
Інформація взята з google.com

Юлія Швабська

08.07.2020
Класне місце для кайтсьорфінгп і віндсьорфінга
Інформація взята з google.com

Даніела Орехова

05.01.2020
Я відпочивала там, на берегу озера Сіваш, коло Генічеська та Щаслівцева дуже красиво
Інформація взята з google.com

Алексей Пушкарев

16.08.2019
Гарне місце в якому зі слів інших людей можна вилікуватися від різних хвороб.
Інформація взята з google.com

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.