Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Скарби козаків-характерників

12.04.2021
16816

У давнину на Запорізьких землях жили славетні воїни, які обороняли край від загарбників та нападників – козаки. Серед козаків виділяли особливих, які володіли неземною силою та особливими здібностями. Козацькі маги –характерники нащадки давніх чарівників-волхвів. «Характерники» жили в диких незвіданих краях на так званому «Дикому Полі». Характерники легко управляли своїм тілом і душею та могли навести на будь-якого ворога так званий «Морок», або навіть управляти чужим тілом проти його волі.

За переказами, козаки-характерники могли тижнями обходиться без їжі і води, бачити неозброєним оком за багато сотень кілометрів, звертатися в кішок і в вовків, цілодобово знаходитися під водою та виходити сухими з води, а з вогню мокрими, «напускати туман» на ворогів і навіювати сон, знаходити скарби, рани заговорювати, мертвих на ноги ставити, ядра полами жупанів ловити на льоту, в одну мить переноситися з одного краю степу в інший, за допомогою особливих «верцадел» (дзеркал) бачити за кілька верст навколо себе і знати ворожі задуми.

Кажуть, що характерники ще й могли відмикати без ключів замки, брати в голі руки розжарені ядра, жити на дні річок, влазити і вилазити з туго зав'язаних і навіть зашитих мішків, перетворювати за допомогою морока людей в кущі, а вершників на птахів, влазити в звичайне відро і плисти в ньому під водою сотні, тисячі верст!

Подейкують, що козаки-характерники сховали всі свої багатства нажиті в боях у одній з печер в скалі у ріки Дніпро. До сих пір скарб лежить там і не відомо де знаходиться саме та печера серед інших, а найзагадковіше те, що скарб заговорений і побачити його можуть тільки кровні родичі тих козаків які скарб ховали і заговорювали. Можливо саме Ви, нащадок легендарних воїнів? Завітайте до острова Хортиця у Запоріжжі та дізнайтесь!

Джерело: https://zaporizhzhia.city

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.