Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Один клік – і ви в зоні відчуження!

01.08.2021
13195

Давно мріяли про екстремальну подорож Україною? А що може полоскотати нерви більше, ніж зона відчуження? Відтепер відвідати Чорнобиль стало ще простіше, адже днями у тестовому режимі запрацювала система «Електронний квиток».

Ні для кого не є секретом, що сьогодні кожен українець чи іноземець, який досяг 18 років, може на власні очі побачити легендарний Парк розваг "Прип'ять", Палац культури «Енергетик», та навіть Чорнобильську АЕС власною персоною. Але тепер зробити це буде значно легше. Так в чому ж перевага електронного квитка?

Перш за все, оформлення заявки через сайт значно заощаджує час та є більш простим. Але не слід забувати, що фактичну перевірку транспортних засобів та документів на контрольно-пропускних пунктах ніхто не скасовував. Так само слід неухильно дотримуватись правил перебування в цьому особливому місці. Наприклад, привезти звідти сувенір – то погана ідея:)

Одночасно із запровадженням електронної реєстрації для відвідування зони відчуження було розроблено нові туристичні маршрути цікавими місцями Чорнобиля. Окрім популярних туристичних локацій, таких як Дуга-1 чи місто Прип’ять, вони передбачають ознайомлення з пам'ятками історії та архітектури, що датуються далеким Х століттям. Звичайно ж, кожен з 15 існуючих маршрутів перевірені дозиметрами і є цілком безпечним для туристів.

Дуже хочеться побачити Чорнобиль, але не можете наважитись на таку екстремальну поїздку? Не біда! На нашому сайті ви можете перенестись на сотні кілометрів до найцікавіших місць країни. А все завдяки запаморочливим 3D-турам, що створюють ефект присутності. Дійсно: лише один клік – і ви в зоні відчуження.

 

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.