Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.

Маслениця йде! Млинці на Привозі, в Міському саду і Дерибасівській

27.04.2021
5954

З року в рік одесити й гості міста чекають приходу теплої весни, коли все навколо розквітає, і ніщо так не символізує наближення цієї пори, як Масляниця. Саме тому креативу в це свято жителям Одеси не позичати. Якщо Ви хочете відчути святкову атмосферу, то Вам обов'язково потрібно відвідати хоча б одну з представлених подій.

Цимес Маркет

Цими вихідними з 18 по 19 лютого пройде «Масляничний сабантуй» від усіма улюбленого Цимеса. Вас чекає два дні незабутніх веселощів: фуд-корти з млинцями (й не тільки), 4 концерти, кінопокази та багато іншого! Вперше, фестиваль пройде під дахом у «Fresh Market»!

Час: 17-18 лютого з 11.00 до 22.00.
Адреса: вул. Пантелеймонівська, 110 (Facebook).
Ціна: 50 гривень.

Частування в Горсаду

Культурний центр міста також не залишить свято без уваги: ​​будь-який бажаючий зможе насолодитися виступами оркестру Одеського муніципального театру духової музики ім. А. Саліка, хорових колективів міста та області на концертному майданчику в Ротонді. До того ж, яскравим враженням посприяє театр «Карнавал», який виступить з виставою ходулістів.
Час: 17 лютого з 13.00 до 17.00 і 18 лютого з 12.00 до 16.00.
Адреса: Одеський міський сад (Facebook).

Ярмарок на Дерибасівській

Не варто забувати про щорічне відзначення Масляниці на нашій улюбленій Дерибасівській. Буде цікава концертна програма, майстер-класи та багато іншого!
Адреса: вул. Дерибасівська.

Свято Масляниці у парку ім. Шевченка

Крім того, Ви можете відвідати святкове гуляння в Центральному міському парку культури і відпочинку ім Т. Г. Шевченка. На учасників чекають захоплююча концертна програма, спортивні змагання, традиційна маснична кухня, а також розважальна програма для дітей.
Час: з 12.00.
Адреса: ЦПКіВ ім. Тараса Шевченка (Facebook).

Бажаємо гарних вихідних та смачної Масляниці!

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.