You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Schoenborn palace

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 4

Transcarpathian region, Chinadievo

48.524809 | 22.874493

Daily 8am-7pm

Location on Google

Review 4

Марія Пастернак

22.06.2021
Зараз відпочиваємо в готелі Кайзерваль, що знаходиться десь близько  100 м від замку Шенборна. Зовнішній вигляд замку вражає, побудований в кінці 19 ст., а зберігся і по сьогоднішній день. Замок побудований був за нумерологією: 4 вежі  - це 4 пори року, 12 входів - це 12 місяців в році, 52 кімнати разом з димарем - це кількість тижнів у році, 365 вікон - це дні і була одна обманка, що символізувала 29 лютого. Про все це ми прочитали в інтернет ресурсах, так як замовити екскурсію біля самого замку неможливо у зв'язку з відсутністю таких. Насправді важко сказати, наскільки це правда, адже самі туризнавці вважають, що зашифрований календар - це легенда, а перевірити це неможливо. Під час перетворення замку в санаторій «Карпати» були добудовані димарі, додано перегородки у кімнатах, зменшилась кількість вікон. Незважаючи ні на що архітектура замку вражає, так само як вражає природа навколо нього. Побувавши внутрі замку (вхід вільний, адже це один зі спальних корпусів санаторію) відчуваєш одночасно і величність, що ти знаходишся в будівлі кінця 19 століття, та сум, що будівля занедбана та "убита" побутом. Жаль, що господар (держава) не піклується про історичні памятки минутого, які є на території нашої України.
Information taken from google.com

Ігор Нарушевич

18.05.2021
«Мисливський палац Берегвар» (сучасний курорт-санаторій «Карпати») був збудований графом Ервіном-Фрідріхом фон Шенборном-Бухгеймом (1842-1903). Як вважається будівництво тривало майже п'ять років - з 1890 по 1895 роки. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі. У проект замку архітектора З. Грессерсона було закладено особливу символіку. Оригінальність палацу полягає у тому, що за основу було взято астрономічний рік: кількість вікон - 365 - відповідає кількості днів, 52 кімнати - кількості тижнів, 12 входів - кількості місяців у році. Біля палацу розташований сад-дендрарій на англійський манер із декоративним швейцарським озером у центрі. У парку росте безліч рідкісних видів рослин: самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук, італійська гліцинія, сріблястий клен, оцтове дерево та інші.
Information taken from google.com

Slawa Gorobets

26.09.2020
Палац графів Шенборнів, австрійців, яких нестримно тягнуло на Закарпаття. З ними тут пов'язано багато подій протягом декількох століть. До речі, це не житловий маєток, а лише мисливський будиночок, який використовувався тільки під час полювань. Настільки вони були казково багаті. Замок Шенборнів у свій час став знімальним майданчиком для «Снігової королеви» та культової стрічки «17 миттєвостей весни». Зараз там санаторій, але, як завжди, "приватний власник" не дуже дбає про історичну пам'ятку. Стан її не критичний, але досить занедбаний.
Information taken from google.com

Lyudmila

14.06.2019
Це дуже романтична місце. Перебуваючи там наче переносишся у часи середньовіччя. А озеро дуже гарне

Attractions

Forts, castles, palaces

Castle of Saint Miklos

53B Voloshina St, Chynadievo

Natural objects and reserves

Victory Park in Mukacheve

Sadova str., Mukacheve

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

St. Martin’s Church

2, Myru street, Mukachevo

Forts, castles, palaces

Mukachevo town hall

2, Dukhnovycha street, Mukachevo

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

The Assumption Cathedral in Mukacheve

4, Fedorova street, Mukachevo

Forts, castles, palaces

Palanok Castle

5 Kurutsiv lane, Mukachevo

Natural objects and reserves

Воеводино курорт

Курорт «Воеводино», Тур'я Пасіка, Закарпатська область, Україна, 89223

Resorts

Voevodyno Resort

Turiya-Paseka village, Perechyn District

Other architectural attractions

Serednyanski wine cellars

6 Shevchenko St, Sredne town

Natural objects and reserves

Waterfall Voivodyn, Turya Polyana

Tur'ya Polyana, Закарпатская область

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.