You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Beremytske Nature Park

Like
Google Maps
Add to trip
Rates Reviews 6

Review 6

Макс Коломієць

12.09.2021
Дуже круте місце. Людям які створили даний парк просто ВЕЛИЧЕЗНИЙ РЕСПЕКТ! Окрім чистоти на всій території парку хочеться відмітити таку річ як свобода переміщення по території і максимальна лояльність і допомога від працівників парку. Жодного грубого слова або будь яких заборон або щось такого з боку працівників парку, тільки чемне спілкування і допомога або поради у всьому. Розумієш, що людей які тут працюють багато, оскільки таку територію підтримувати в порядку їх треба багато. Але їх ніде немає, немає відчуття, що ти під якимось постійним наглядом, які постійно ходять слідом і кажуть "на газон заходити не модна" ,"руками чіпати неможна", або щось в такому дусі. Однозначно рекомендую відвідати парк, територію яку можна відвідати самостійно вистачить дня щоб все обійти і подивитися. Територія ж яку можна відвідати лише із гідом залишається нажаль поки незвіданою, але буде привід повернутися. Можливо взимку)) територія на карті досить велика, скоріш за все там є де походити і що подивитися.
Information taken from google.com

Юленька Дем'янчук

04.05.2021
Парк з перспективою, за яку ставлю 4-ку. Були 1.05, Взяли туристичний квиток - оскільки часу було небагато. На карті все виглядало дуже класно, на ділі вийшло не дуже: більшість тварин за подвійним забором не підступитися, мінізоопарк був зачинений, про що нам на касі забули сказати(коли ми подзвонили адміністрації - обіцяли відкрити через 1.5 години, а це вже була 13 година((() В музеї котів побачили рись і котика, решту поховалися. Знайшли двох лосів, осликів і поросят. Найбільше враження це конюшня- виходить ми заплатили 360 грн за 2 дітей і 2 дорослих саме за відвідини конюшні( Територія велика і перспективна , гарна задумка з територією кемпінгу і альтанками. Можливо приїдемо ще раз подивитися заповідну територію, хоча дорога залишає бажати кращого. Але від адміністрації хотілося б кращого реагування .
Information taken from google.com

Viktor

06.04.2021
Гарне місце для відпочинку з сім'єю. Є паркінг який охороняється Можна взяти екскурсію групову (150грн з людини) чи індивідуальну (1200 грн за екскурсовода) тривалістю більше 3х годин. Можна взяти велостпеди на прокат, є будиночки, в конюшні можна погодувати коней, погладити, покататись. Частина звірів закрита, частина гуляє парком яким можна прогулятись і всім охочим. В кафешці ближче до вечору закінчились харчі, тому раджу взяти щось із собою щоб перекусити (чай/кава були в наявності). Недалеко знаходиться Козелець з красивими церквами, тому поїздку можна сумістити.
Information taken from google.com

Tatyana

16.07.2020

Платон

16.07.2020
Вже протягом 3 років ми відвідуємо цей парк. Бачили як він починався, як він розвивається. Любимо бувати в любу пору року. Діти найбільше люблять зоопарк з мінітваринами. А дорослим подобаються прогулянки лісом. Іноді тварин по дорозі не зустрінеш, а іноді можеш побачити і диких коней, і диких корів, і муфлонів, і куланів. Ми закохані в це місце! І до Десни недалеко!

dina190468

16.05.2020
Інфраструктура європейського рівня. Працюють 3 екостежки, стайні, музей котів, у якому бачили двох сплячих рисей, зоопарк міні тварин (свійських). Диких тварин побачити не пощастило. З собаками заходити не можна (нажаль). На території влаштовувати пікнік можливо тільки у спеціально відведеному місці. Цікаві підвісні містки та стенди з інформацією про дохристиянські вірування місцевого населення. У спекотний день буде важкувато, бо територія здебільшого відкрита. Беріть воду. Є магазин та кафе, однак під час карантину не працювали. Дорога з Києва непогана, окрім декількох останніх кілометрів по Чернігівській області.

Attractions

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

St. George's Church

Oster

Museums

Oster Museum of Local Lore

30, Gagarin Street, Oster

Museums

Mykola Miklouho-Maclay Museum

2, вулиця Київська, село Калитянське

Museums

Museum "Chernihiv region - a journey through the ages"

2-A, Miklouho-Maclay Street, Kalityanske village

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

Cathedral of the Nativity of the Virgin

2, Danevicha Street, Kozelets

Forts, castles, palaces

Complex of buildings of the Pokorshchina estate

Kozelets

Churches, monasteries, sights of pilgrimage

St. George's Monastery

1, Brativ Gzhytskykh Street, Chasnivtsi village

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.