You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Insta place

Askania Nova Biosphere Reserve named after Friedrich Falz-Fein

Biosphere Reserve "Askania Nova" the Friedrich Eduardovich Faltz-Fein is the oldest steppe reserve in the world, one of the 7 Natural Wonders of Ukraine, part of the hundred most famous protected areas of the planet, already celebrated its centenary.
Like
Google Maps
Add to trip

Askania Nova Biosphere Reserve named after Friedrich Falz-Fein

Biosphere Reserve "Askania Nova" the Friedrich Eduardovich Faltz-Fein is the oldest steppe reserve in the world, one of the 7 Natural Wonders of Ukraine, part of the hundred most famous protected areas of the planet, already celebrated its centenary.

It is located in Chaplinka near Kherson oblast and covers an area of 33.3 thousand hectares, including reserve steppe (core) zone and a buffer zone of a typical land use.

It is considered one of the old steppe Biosphere Reserve on the planet and the largest among European steppe reserves. The biological diversity of steppe ecosystems has more than 500 species of plants and over 3,000 animal species. Over 1,000 animals, such as zebra and antelope, bison and buffalo, deer and wild horses live in semi-free conditions in Askania Nova.

More
Less
Rates Reviews 4

Kherson region, 15 Parkova street, Askania-Nova town

46.465843 | 33.981619

8am-5pm

(099) 656 23 44, (066) 328 39 96

Website

Location on Google

Review 4

Anjela

21.04.2023
Були тут років три тому. Місцеві працівники прості і добрі люди. У дендроварку я ще пам‘ятаю назбила насіння невідомого мені дерева, уже маю санджанці не типові для центральної України. Безмежну кількість доглянутих тварин у зоопарку фіксувала моя камера, бо запам‘ятати стільки екземплярів не реально. У зоопарку струмочок, ставочок, величезні дерева- влітку, у спеку ходити тут одне задоволення. Але сьогодні не полишає думка про заповідних-окупація. Страшно уявити що росіяни-терористи зробили з тваринами, після побачених Бучі, Бородянки, враховуючи що вони робили з людьми. Маю віру в Бога і ЗСУ поверфнутися в український звільнений заповідник ще не один раз.

Оксана Бойко

24.08.2021
Була в заповіднику 17 років назад, а зараз з чоловіком привезли дітей. Все гарно, але мої дитячі спогади були яскравішими і через це легке розчарування???? А ще неприємний момент, вихід з зоопарку по відношенню до входу кілометрів 3, напевно... І коли ти з малими дітьми находившись по зоопарку маєш ще стільки пиляти до машини, яку лишив біля входу, то всі враження розвіюються(((( Приємний момент, що я тепер знаю різницю між видами зебр. Тварини доглянуті і всюди чисто
Information taken from google.com

Роман Васюта

08.08.2021
В заповіднику проводяться екскурсії по дендропарку та зоопарку. Екскурсія заголом цікава для тих, хто тут вперше. Оскільки були з дитиною і намагались зекономити час, то екскурсії не брали і відвідували лише зоопарк-там дуже сподобалось-є багато птахів(павичі, пелікани, фламінго, гуси, різні види курей, качки, лебеді, лелеки та багато інших), а також тварини(єноти, видри, лами, козли, зебри, яки, буйволи, верблюди, козулі та інші, всіх навіть не згадаю. Між зоопарком та дендропарком є каса та невелика стоянка для авто. Персонал досить ввічливий, доступно пояснює, допомагає зорієнтуватися. Не сподобалося те, що майже не реально потрапити на сафарі-за кілька днів до відвідин падав дощ-на сайті було написано, що погода не дозволяє проводити сафарі. Коли були ми-знову оголошення, що сафарі не проводиться, хоч вже все підсохло і було ще не дуже жарко. Коли був минулого разу кілька років тому, то було спекотно і також не проводили сафарі. Його хоч колись проводять?
Information taken from google.com

Andriy Zaliztsi

13.07.2021
1800-ті: заснування і розквіт заповідника 1900-1920-ті: період становлення 1930-ті: занепад 1980-2000-ні: відновлення У 1983 році заповідник «Асканія-Нова» отримала статус «біосферний заповідник» ЮНЕСКО, що дало поштовх поновленню його юридичного статусу. У 1984 році заповідник включено до Міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Після цього, у 1985 році в заповіднику проходили зйомки серії «Остання ділянка незайманої степу» (англ. Last of the Virgin Steppe) для британського документального телевізійного серіалу «Даррелл в Росії», що розповідає про візит в Радянський Союз відомого англійського письменника-натураліста Джеральда Даррелла. 1989 року у складі УНДІТ «Асканія-Нова» було виділено у самостійну держбюджетну установу Біосферний заповідник «Асканія-Нова». У 1995 році було поновлено статус заповідника. З 1990 року посаду директора обіймає еколог та зоолог Гавриленко Віктор Семенович.
Information taken from google.com

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.