You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.

Review 3

freckle06

14.11.2021
Старокостянтинів дуже класне місто, яке обов’язково треба відвідати. Особисто мене найбільше вразила оборонна вежа Домініканського монастиря. Ця споруда настільки цікава та велична, що па підході до неї просто перехоплює подих. В цих стінах свого часу розташовувалася катівня НКВС, в’язниця Гестапо, районний відділ міліції та навіть тир. Після того, як міліція з’їхала звідси на стіні ліворуч проступив образ Божої Матері. І це дійсно так, будете там, обов’язково пошукайте це дивовижне зображення.

trokhanchukvik

14.11.2021
Я б радив заїхати подивитися на будівлю старого млина, збудовану у 1905 році. Зараз споруда закинута, але навіть в такому стані нагадує палац. Також саме тут зливаються дві річки Случ та Ікопоть і відкривається гарний вид на місто. Дуже добре видно оборонну вежу Домініканського монастиря та замкову церкву Пресвятої Трійці. І ще обов'язково прогуляйтеся місцевою набережною, де на вас чекають дивакуваті скульптури з металобрухту хмельницького скульптора Миколи Мазура.

kievsnowman

14.11.2021
А я настоятельно рекомендую посетить Староконстантиновский замок, и обязательно закажите экскурсию, она стоит недорого, зато, сколько всего узнаете. Вам расскажут историю городка и строительства замка, вы побиваете в его подвалах и подниметесь на оборонную башню, узнаете про подземные ходы, которые соединяли замок и монастырь. А для того, что бы сделать красивые фотографии оборонной башни, обойдите замок и зайдите со стороны речки.

Sign up for newsletters and deals from discover.ua and our partners

By clicking submit you agree to the Terms and Conditions.