Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Миргород

Місто-курорт, засноване далекого 1575 року на річці Хорол. Сюди їдуть з двох причин: оздоровитися за допомогою цілющої води або відвідати гоголівські місця.

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Центри етнотуризму

Решетилівська майстерня художніх промислів "Соломія"

вул. Шевченка, буд. 3 б, м. Решетилівка

Центри етнотуризму

Всеукраїнський центр вишивки та килимарства

вул. Покровська, буд. 62/1, м. Решетилівка

Карта міста Миргород

Про місто Миргород

Місто-курорт, засноване далекого 1575 року на річці Хорол. Сюди їдуть з двох причин: оздоровитися за допомогою цілющої води або відвідати гоголівські місця.

Миргород міг залишитись рядовим провінційним містечком, якби не посуха 1914 року. На той час інфраструктура міста навіть не мала водогону, єдиним джерелом питної води були колодязі. Тож міський голова наказав бурити свердловину. Вода була несмачна і мала неприємний запах через вміст сірководню. Однак, коли стало відомо про її цілющі властивості, до Миргорода почали звідусіль приїздити за здоров’ям та довголіттям. Навіть якщо ви у місті ненадовго, завітайте у Музей історії курорту Миргород та випийте склянку води в бюветі.

Всі найпопулярніші арт-об’єкти міста пов’язані з творчістю Миколи Гоголя. Навколо «Миргородської калюжі», як назвав цей ставок один з персонажів письменника, розташувались скульптури відьми Солохи і коваля Вакули, що дарує черевички коханій Оксані. Трохи далі сидить Хлєстаков та сваряться Іван Іванович з Іваном Никифоровичем.

А якщо захочете трохи відволіктись від містичних творів Гоголя, відвідайте Музей кераміки та Миргородський краєзнавчий музей. Останній, до речі, один з найстаріших в Полтавській області.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.