Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Ковель

Ковель, що у Волинській області – місто, яке може похвалитись дійсно давньою історією, адже перші тутешні поселення почали з’являтись ще у середині 3 тисячоліття до нашої ери.

Про місто Ковель

Ковель, що у Волинській області – місто, яке може похвалитись дійсно давньою історією, адже перші тутешні поселення почали з’являтись ще у середині 3 тисячоліття до нашої ери.

Ковель, що у Волинській області – місто, яке може похвалитись дійсно давньою історією, адже перші тутешні поселення почали з’являтись ще у середині 3 тисячоліття до нашої ери. Цей невеличкий за державними мірками населений пункт завжди був колискою талантів, даруючи натхнення Лесі Українці, Тарасу Шевченку, Івану Франку, Пантелеймону Кулішу та іншим видатним особистостям.

Ковель по праву вважається транспортним серцем Волині. Возвеличують працю залізничників дві пам’ятки – потяг, що знаходиться на привокзальній площі, і сама будівля вокзалу, зведена за проектом архітектора Вербицького.

У місті знаходиться унікальний дерев’яний костел Св. Анни, датований 1771 р. Форма храму – двовежева, що більш характерно для мурованих церков, і саме це вирізняє будівлю серед інших.  Ще однією цікавою, як архітектурною, так й історичною пам’яткою є колишня аптека Фрідріксона, зведена у 19 ст. Будівлі міської поліклініки та Промінвестбанку, що збереглися з початку 20 ст., стилістично відносяться до національного модерну.

Поціновувачі літературної спадщини Шевченка можуть відвідати пам’ятник Кобзарю, що височіє на березі річки Турії. Цей величний монумент – найвищий із присвячених поету у всьому світі.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.