Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Природні об'єкти

Коростишівський каньйон

поблизу Коростишева

Церкви, костели, монастирі

Костел Різдва Пресвятої Діви Марії

Коростишів, вул. Дарбіняна

Карта міста Коростишів

Про місто Коростишів

Перші згадки про Коростишів датуються 1495-м роком – саме з того часу невелике поселення почало поступово перетворюватися у важливу адміністративну одиницю з багатою культурою і великою кількістю цікавих історичних подій. Одна з найважливіших серед них – період керування містом Густавом Олізаром, в честь якого навіть зведено пам’ятник в межах міста.

Така любов до цієї історичної особи цілком очевидна – саме його рід збудував тут костел, спершу з дерева, а потім і з каменю, а нащадок заснував школу та лікарню, які існують і по цей день. Ще одна цікава історична споруда – колишня поштова станція, наразі переобладнана під будівлю автовокзалу. Зведений маєток Олізарів до наших часів не зберігся, але всі жителі добре знають, де він колись знаходився. Місто також славиться своїм гідрологічним заповідником «Галове болото».

Славиться Коростишів також своєю промисловістю – тут знаходиться один з найбільших в Україні кар’єрів по видобуванню граніту, який відрізняється великою кількістю варіантів свого кольору. Завдяки цьому в місті можна побачити різноманітні твори скульптурного мистецтва. Варто прогуляємося по парку скульптур, створених Віталієм Рожиком в стилі романтичного інтуїтивного реалізму. А подарунком для туриста буде бірюза мальовничих озер в гранітних чашах Коростишівських кар'єрів і живе повітря, напоєне сосновою хвоєю і сонцем.

Детальніше
Сховати

Гіди у місті Коростишів

Аліна Козирева

Київ, Умань, Канів, Батурин, Біла Церква, Переяслав-Хмельницький, Житомир, Жашків, Коростишів
гід корпоративні заходи трансфер фотограф шопінг-консультант
Кажуть, що мандри - то запрошення на вальс від Бога. Тож повальсуємо разом?

Відгуки 1

dkflbckfd123765

08.10.2019
супер!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.