Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Хмельницька область

Хмельницький

Місто Богдана вражає скоріше своїм затишком, аніж старовинною архітектурою чи відомими пам’ятками. Але якщо бути неупередженим, поїздка сюди залишить приємні враження і теплі спогади.

Про місто Хмельницький

Місто Богдана вражає скоріше своїм затишком, аніж старовинною архітектурою чи відомими пам’ятками. Але якщо бути неупередженим, поїздка сюди залишить приємні враження і теплі спогади.

Свою теперішню назву місто отримало лише 1954 року, а до того близько 500 років звалося Проскурів. Основна частина архітектури міста з’явилася одночасно з новим ім’ям: старовинні будівлі не вціліли під час воєнних дій. Площа Незалежності, головна у місті, також сформувалася у радянський час, однак вигляд має дуже привабливий. Її окрасою є цікавий монумент «Віра, Надія і Любов».

Щоб насолодитися мальовничою природою Хмельниччини, завітайте у міський парк ім. Михайла Чекмана, що розташований на березі Бузького водосховища. Його родзинка – дивовижні скульптури з металобрухту. До речі, у місті багато гарних пам’ятників, які варто побачити. Наприклад, на Алеї української духовності встановлено скульптури видатних письменників. А от пам’ятників самому Богдану Хмельницькому у місті аж чотири!

У Хмельницькому можна знайти розваги, унікальні не тільки для України, але й всієї Європи. Мова йде про стаціонарний моно-театр «КУТ», тобто театр одного актора. Цей жанр вважається одним з найскладніших і геть не схожий на класичні постановки.

Детальніше
Сховати

Відгуки 1

Ганна

26.04.2018
Так, в Хмельницький їдуть, в основному, за недорогими речами на ринок, відомий на всю Україну. Але якщо знайти час і погуляти по місту - можна побачити красиві і сучасні будівлі банків, офісів, що здатні похитнути цю радянську містобудівну гегемонію. У Хмельницькому є багато пам'ятників. Мені сподобалися кінний монумент Б. Хмельницькому і дуже ефектний пам'ятник воїнам, загиблим в Афганістані та інших локальних війнах.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.