Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Тернопільська область

Бучач

Подорожуючи Тернопільщиною, обов’язково завітайте в це старовинне місто. Запаморочливі краєвиди та стародавня архітектура точно не залишать вас байдужими.

Про місто Бучач

Подорожуючи Тернопільщиною, обов’язково завітайте в це старовинне місто. Запаморочливі краєвиди та стародавня архітектура точно не залишать вас байдужими.

Справжнім витвором мистецтва називають Бучацьку ратушу. Кожна деталь її фасаду, від фактурної ліпнини до елегантних скульптур, викликає захоплення. Роздивляючись їх, можна побачити цілі сюжети античних міф. Ось Геракл вбиває Лернейську гідру, трохи далі можна впізнати бога морів Посейдона.

Не поступається красою ратуші пам’ятка монументального мистецтва – Скульптура Богородиці. Пам’ятник був зведений ще в 1751 році на замовлення Миколи Потоцького.

На правому березі річки Стрипи можна побачити романтичні руїни Бучацького замку. Перша згадка про нього датується аж 1373 роком! Протягом трьохсот років стіни фортеці не підкорювалися загарбникам, але не подолали турецької навали 1672 року. В ХІХ столітті замок втратив своє оборонне значення та був розібраний на будівельні матеріали.

Приваблюють туристів і численні релігійні споруди міста, зокрема, Бучацький монастир та Костел Успіння Діви Марії. Вони мають визначну історичну та архітектурну цінність. Серед дослідників десятиліттями немає згоди щодо автора високохудожнього інтер’єру Костелу. Вівтар у ньому по праву називають одним з найкращих на теренах України.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.