Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Берегове

Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.

Пам'ятки у місті Берегове

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Курортні території

Оздоровчий комплекс “Жайворонок”

м. Берегово, вул. Шевченка, 112

Туристична карта міста Берегове

Про місто Берегове

Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.

Берегове – містечко у Закарпатській області, засноване у 1247 році, просте перші згадки про цей населений пункт почали з’являтись ще у 1063-му. Тут поєднуються українські та угорські традиції, адже довгий час Берегове відносилось до сусідньої Угорщини. Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження, помилуватись архітектурою, спробувати келих чудового вина та оздоровитись у термальних басейнах – відвідайте цей затишний куточок України.
Найвідомішою природною пам’яткою Берегового є термальне джерело з унікальним мінеральним складом. Його глибина – близько 1000 метрів, при цьому температура у басейні залишається сталою – 36 градусів Цельсія в будь-яку пору року. Завдяки своїм цілющим властивостям води джерела здатні оздоровлювати організм навіть після одного купання.
Серед архітектурних пам’яток заслуговує уваги колишня резиденція князя Бетлена, що у минулому був королем Угорщини. У графському дворі знаходиться також і музей Береговщини. Будинки-близнюки, які можна знайти по вулиці Сечені, належали знатним жителям містечка – адвокату Кубовичу та архітектору Мейгешу. Хоча наразі вони втратили свою ідентичність, колись споруди були дуже схожими.
Костел реформаторів – старовинна будівля 17 ст., яка досі відкрита для прихожан, і є архітектурною домінантою Берегового. Цікавою особливістю церкви є його півники, які розташовані на шпилях замість традиційних хрестів, відображуючи своєрідне ставлення до релігії.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.