Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Що подивитись у місті?

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Монастир Босих Кармелітів

Соборна площа, Бердичів

Церкви, костели, монастирі

Старе єврейське кладовище

вул. Житомирська, Бердичів

Карта міста Бердичів

Про місто Бердичів

Бердичів лише на перший погляд виглядає звичайним райцентром на Житомирщині – насправді ж це місто з багатою історією і навіть власними традиціями. Стосовно історії варто відзначити дуже цікаву архітектуру його будівель, зведених в повоєнний період полоненими німецькими солдатами. Високі стелі понад три метри в 5-поверхівках, надзвичайно цікаве планування і дійсно ефектні фасади роблять звичайні житлові будинки своєрідним витвором мистецтва.

Друга цікава річ для туристів – знане по всій Україні бердичівське пиво, яке серед поціновувачів набуло статусу культового. Його розповсюджують по місцевим крамницям, одна з яких знаходиться біля дійсно культової споруди – нещодавно зведеного будинку-музею імені Оноре де Бальзака, який певний час проживав у місті. Побудовано його було за кошти нащадків і він дійсно прикрасив собою і так гарне місто.

Окремої уваги заслуговують церкви – їх у Бердичіві багато і всі вони по-своєму унікальні та цікаві. Враховуючи те, що вулиці регулярно прибирають (вони дійсно чисті в будь-яку пору року), комбінація золотих куполів, виблискуючих на сонці і справжньої краси навколо створює дуже цікаве враження. Це те місто, яке хочеться відвідати ще не один раз.

Детальніше
Сховати

Відгуки 0

Немає відгуків

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.