Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Увійти Моя подорож
UaRuEn

Пам'ятки у місті Бердичів

Найпопулярніші пам'ятки
Найпопулярніші музеї

Церкви, костели, монастирі

Монастир Босих Кармелітів

Соборна площа, Бердичів

Церкви, костели, монастирі

Старе єврейське кладовище

вул. Житомирська, Бердичів

Туристична карта міста Бердичів

Маршрути у місті Бердичів


Житомирська область / Бердичів

Загадковий та готичний Бердичів

Місця
6
км
117.93
В дорозі
2.8

Про місто Бердичів

Бердичів лише на перший погляд виглядає звичайним райцентром на Житомирщині – насправді ж це місто з багатою історією і навіть власними традиціями. Стосовно історії варто відзначити дуже цікаву архітектуру його будівель, зведених в повоєнний період полоненими німецькими солдатами. Високі стелі понад три метри в 5-поверхівках, надзвичайно цікаве планування і дійсно ефектні фасади роблять звичайні житлові будинки своєрідним витвором мистецтва.

Друга цікава річ для туристів – знане по всій Україні бердичівське пиво, яке серед поціновувачів набуло статусу культового. Його розповсюджують по місцевим крамницям, одна з яких знаходиться біля дійсно культової споруди – нещодавно зведеного будинку-музею імені Оноре де Бальзака, який певний час проживав у місті. Побудовано його було за кошти нащадків і він дійсно прикрасив собою і так гарне місто.

Окремої уваги заслуговують церкви – їх у Бердичіві багато і всі вони по-своєму унікальні та цікаві. Враховуючи те, що вулиці регулярно прибирають (вони дійсно чисті в будь-яку пору року), комбінація золотих куполів, виблискуючих на сонці і справжньої краси навколо створює дуже цікаве враження. Це те місто, яке хочеться відвідати ще не один раз.

Детальніше
Сховати

Відгуки 1

alisafoxy896

11.10.2021
В Бердичеве неповторимый еврейский колорит, с религиозными традициями хасидов и святым местом для евреев – могилой Лейви-Ицхока, куда каждый год едут паломники. Однако есть еще одно лицо Бердичева — католическое.Каждый год в Бердичеве собираются тысячи паломников со всего мира, чтобы поклониться чудотворной иконе Матери Божьей Бердичевской. Она исцелила даже самого папу римского Павла Второго, о чем он сам рассказал, когда приезжал в Украину и короновал икону. Икона находится в монастыре Босых кармелитов (16−18 век). Он сам по себе памятник архитектуры.

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.